Bagolyvár Étterem Inárcs
2365 Inárcs, Honvéd u. 73.

Bagolyvár Étterem Inárcs a térképen

Bagolyvár Étterem Inárcs értékelése:

1. helyezett a 3 inárcsi étterem közül
260. helyezett Budapest környékén - 867 étterem közül

H-CS 11:00-23:00
P-Szo 11:00-24:00
V 11:00-23:00
étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Stella Artois

Bagolyvár Étterem Inárcs képei

Bagolyvár Étterem Inárcs vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Az étteremben a külső részen ebédeltünk, kicsit retro érzéssel, mind a teríték (kifőzde szint) és az evőeszközöket illetően (régi, kopott). Kiszolgálással nem volt gond, a belső étteremrész régimódi, meleg, nem klimatizált. A tisztaság nem volt probléma. Az ételek választhatósága minimális, egyszerű, átlagos. Húsleves felmelegített, íztelen.

Útközben TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Rekkenő hőségben érkeztem. Nem is voltam éhes, csak olyan "kell valamit ennem, mert soká érek haza" érzéssel. Az elém siető pincér kérdezte, a teraszon akarok-e leülni, vagy inkább bent. Ahol hűvösebb van, sóhajtottam. Mosolyogva intett, hogy kövessem. Elmentünk a terasz mellett, keresztül egy szépen terített, nagy termen, majd befordultunk egy kisebbe.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 24.
Spontán ugrottam be ide terasz van nyáron teljesen atlagos nyugis hely kedves kiszolgalas finom etelek. barkinek ajánlom aki atutazoban ugynokent jonn v ertekesitokent . van szallodajuk is tehat rendezveny helyszin is lehet ceges bulik csapatepitok stb. Sajnos a menu hamar elfogy 2re már nem tudtam igenybe venni igy sajnos csak a dragább foetelekbol valaszthatok.

2017. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Csapatépítő tréning keretében fogyasztottuk itt az ebédünket. Az egész csapat elégedett volt az általa választott étellel, pedig szinte ahányan voltunk, annyi félét választottunk. Ízletes, szépen tálalt, és bőséges ebédet kaptunk, és a kiszolgálásra sem volt semmi panaszunk. A környezet is kellemes volt a kerthelyiségben, igazán jó hangulatban telt az ott töltött idő.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22.
Ahhoz képest, hogy csak enni tértünk be, roppant kellemes volt az ottlétünk. Igaz, hogy az étterem kerti része egy igen forgalmas út mellett található, ennek ellenére a kis patak, a tavirózsák, az aranyhalak és a rengeteg termő citromfa oltári hangulatot alapoz. A kiszolgálás gyors, az ételre nem kell többet várni az átlagnál. A szakácsok nagyon értik a dolgukat.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kizárólag az étterem részről nyilatkozom. A csodálatos milliőben megy a lehúzás magyar módra. Nagy csalódás volt. Kb. 45 percet vártunk, mire kihozták az italainkat és közel ugyanennyit mire hozták a számlát.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Március végén négy nap ,három éjszakát töltöttünk a Bagolyvárban Párommal és barátainkkal,dupla születésnapot ünnepeltünk! A szoba szép,tiszta volt. Maga az egész hely szép! A kert,a növények nagyon feldobják a látványt,látszik hogy sokat foglalkoznak velük. A tó,a híddal romantikus. Az étterem elegáns!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 14.
Átutazóban voltunk, megálltunk ebédelni a családdal. Csak pozitívumokat tudunk írni, mert mind a kiszolgálás, mind az ételek mennyisége és minősége, tálalása kiváló volt. Gyors a kiszolgálás és előzékeny a pincér. A környezet magával ragadó a sok növénytől és a halaktól. Az árak nem voltak olcsóak, de pozitívan és jóllakottan távoztunk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
November végén jártam itt feleségemmel. Nagyon jól éreztük magunkat ezalatt a 3 nap alatt. Gyönyörű növények fogadtak minket mindenütt - különlegességek! A nyugalom szigete! A wellness nagyon jó, hiányoltam a szoláriumot. Remélem ha legközelebb megyünk már lesz. Mert biztos megyünk megint. A vacsoráról csak annyit, hogy mindig degeszre ettünk magunkat.

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazi családias hely, és tökéletes választás egy esküvő, vagy egyéb rendezvény számára is. A konyha és a kiszolgálás remek, a szoba szép tiszta, kényelmes, a park pedig ( kis tóval, rajta átívelő híddal, hattyúkkal, mellette napozóágyakkal) kimondottan kellemes, barátságos. A nemrégiben épült új wellness részleg kiváló,a kalandpark pedig igen izgalmas kikapcsolódási lehetőség!

Legnépszerűbb csomagok Inárcson és környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 7.313 - 35.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.713,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 16.019,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.19.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.12. - 2022.05.12.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.29.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.564,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 15.324,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.

Szállodák Inárcs környékén
Hotel Aquarell Inárcs
Abacus Business & Wellness Hotel Inárcs
Patak Park Hotel Inárcs
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Bagolyvár Étterem InárcsX