gyutainé

gyutainé adatlapja

Regisztráció2013.05.27
Utoljára itt2018.08.23

Kiváló 2013. május 27.a párjával járt itt
Már többször jártunk a Major panzióban az elmult évek során. Mindig jól éreztük ott magunkat ,ezért ha Hajduszoboszlora megyünk pihenni,mindig a Major panziót választjuk! Magam is vendéglátós vagyok,igy szakmai szemmel is jónak itélem ezt a helyet! Szivesen ajánlom bárkinek! Kiválo ételekkel,kedves szóval ,mosollyal várják a vendéget,családias hangulatu
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Sok éve,mindig ide térünk vissza. Kellemes hely,kedves vendéglátókkal. Több szobában is voltunk már ,mindenhol elégedettek voltunk. Az árhoz,teljesen megfelelő a szolgáltatás. Szakmabeliként,csak gratulálni tudok ennek a kedves családnak,és további jó munkát kivánok
. ,Ha ezt a szinvonalat tartani fogják,biztosan meg lesz ahelyük a vendéglátásban.
Kiváló 2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hely,családias hangulat,kiváló ételek,kényelmes szoba,nagyon jól éreztük magunkat,bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk. gyerekkel egy kicsit nehéz volt programot csinálni,de nem nagy távolságokra találtunk lehetőséget az időtöltésre. a szálloda kiváló adottságokkal rendelkezik,szivesen megyünk máskor is ide pihenni.