4200 Hajdúszoboszló, Major u. 41

Major Panzió étterme Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett az 58 hajdúszoboszlói étterem közül
76. helyezett Észak Alföldön - 678 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, angol, német, román, szlovák
Különtermek:
Major Különterem - max. 60 fő
Visa
Borsodi Világos

Major Panzió étterme Hajdúszoboszló bemutatkozása

Családi panziónk és apartmanjaink az ismert fürdőváros, Hajdúszoboszló nyugodt negyedében a fürdőövezetben, a gyógyfürdő téli bejáratától 8 perc, nyári bejárattól 2 perc kényelmes sétára találhatók.
Klimatizált éttermünk 60 fő részére, ... Tovább >>
Klimatizált éttermünk 60 fő részére, kerthelyiségünk további 50 főre biztosít kellemes étkezési lehetőséget. Az étterem igen széles, magyaros ételkínálattal, valamint széles halválasztékkal várja kedves vendégeit. Éttermünk étlapján megtalálják a közkedvelt kettő- illetve négyszemélyes bőségtáljainkat is.
A 60 fős különtermünkben kisebb lakodalmak, ballagások, születésnapok, összejövetelek és egyéb rendezvények lebonyolítását vállaljuk. Csoportok kedvezményes étkeztetését és elszállásolását is biztosítjuk.
Panziónk és apartmanjaink együtt 44 fő elhelyezésére alkalmasak 3 épületben, amelyek egymás mellett helyezkednek el. A szobák fürdőszobával, WC-vel, tv-vel, hűtővel, szállodabútorral, széffel, hajszárítóval és WiFi internettel felszereltek.
Zárt parkoló biztosítja a gépkocsik biztonságát térítésmentesen.
Csoportoknak, rendezvényekre igény szerint búbos kemencénkben bármilyen kemencés ételt (kenyérlángos, hurka, kolbász, libacomb, töltött káposzta stb.) elkészítünk.

Major Panzió étterme Hajdúszoboszló képei

Major Panzió étterme Hajdúszoboszló vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Hol is kezdjem? Nyaralásunk első napján érkezés után éhesen úgy döntöttünk párommal hogy teli hassal felfedezzük Hajdúszoboszlót! Felkerestük a szálláshoz tartozó Major éttermet. A házigazda elmondása szerint igazi hajdúsági izék, hús hússal! Teszteltük! Az étterembe behatolva a 34 fokos hőségből egy kellemesen hideg, zárt terasz fogadott szépen és kulturáltan berendezett helységgel.

2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
A Major Panzió étterme a város központja körül található, könnyű megközelíthetőséggel, viszonylag kevés parkolási lehetőséggel. Két éttermi résszel rendelkezik a panzió. A csoportunk az alsó, panzió alatt elhelyezkedő részében kapott helyet. Éttermi része rendben tartott, kellőképpen tágas. Hozzávetőleg 45-en ültünk le, elegendő volt a hely számunkra.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Megint és megint dicsérnem kell ezt a helyet. Pénteki napon érkeztünk meg Hajdúszoboszlóra, és elég későn jutottunk hozzá, hogy vacsorázni menjünk. Bizony fél 8 már elmúlt, mikor megérkeztünk az étterembe. Kedves, ismerős pincérnő figyelmeztetett minket, hogy nyolcig vannak nyitva. Ennek ellenére felvette a rendelést, és pillanatokon belül asztalunkon volt a frissen készült kétszemélyes Major tál.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Bőséges választékos svéd asztalos reggeli .Finom, ízletes bőséges adag ebéd és vacsora.Udvarias gyors kiszolgálás.Két szinten megterített szép tiszta környezet várja a betérő vendégeket.Alacsony árakon étkezhet, teli pocakkal távozhat ha nem hús fogyasztó akkor is.Elégedetten távoztunk. Bátran merem ajánlani másoknak is.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Bőséges és finom volt a svédasztalos reggeli és a vàlasztékos vacsora is! Nagyon jól laktunk, csak ajànlani tudom mindenkinek! Érdemes megkóstoltuk az ételeket!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
nagyon jó. mink már négy alkalommal vállasztottuk haldúszoboszlót idáig még nem csalódtunk sem a szállás sem a szórakozni kikapcsolódni vágyás lehetőségekben most májusban a sörfesztivál nyujtotta kellemes kikapcsolódásba a különféle műsorokat. Népitáncok Zenei előadásk ételek italok adta kikapcsolódást.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Interneten irtam hogy muteten estem at igy nem tudom idoben az Eurorest utalvanyt hasznalni. Irtak hogy mehetunk. Csigalepcson vezettek fel a tetore. Mondom szivmutet utan nem lesz jo es mar hetvenesek vagyunk majd atvezettek az ut masik oldalan egy elfogadhato elso emeleti szep lakreszba. Az etkezes olyan rantotthust kuldtem vissza amit fureszes kessel sem volt vaghato.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 14.
A szomszedes apartmanban laktunk, es itt oldottak meg a felpanzios etkezest. Nekünk a ferjemmel minden nagyon izlett, a magyaros krumplileves különösen finom volt, az etelek bösegesek voltak. Igaz az elsönap nem vettük igenybe az etkezest, ugyanis utközben elfogyasztottuk az utravalo tizorait, es csak masnap tertünk be az etterembe.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 26.
10 napig nyaraltunk a városban, és négyszer kerestük fel a Major éttermet. Már ezelőtt is gyakran megfordultunk itt, és csodálkoztunk a negatív véleményeken. Most rájöttünk, hogy nem mindegy, melyik asztalhoz ülünk. . . Az egyik pincér gyors, kedves, szolgálatkész, az étel pillanatok alatt az asztalunkon volt.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20.
Nyari szabadsagunkat toltve tertunk be ide.hangulatos hely.baratsagos fogadtatas.a felszolgaloholgy udvarias kedves higgadt segitokesz.szakmailag kifogastalan.az etelekre nem kellett sokat varni.izletes boseges.elegedetten tavoztunk.csak ajanlani tudom.kivalo volt.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Honey Hotel Family Resort
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, változatos gyerekprogramokkal, játszószoba használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.28.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.496 - 16.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal és kedvezményekkel
2021.07.01. - 2021.12.22.
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.10.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.950 - 27.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.536 - 25.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.04.30. - 2021.12.20.
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2021.12.31.
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.12.22.
Deák Vendégház
2021.05.13. - 2022.05.13.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 12.580 - 19.501,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.22. - 2021.12.19.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Major Panzió étterme HajdúszoboszlóX