gyutainé : jó hely,kedves üzemeltetők - Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése
1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül

jó hely,kedves üzemeltetők

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Nagyon kellemes hely,családias hangulat,kiváló ételek,kényelmes szoba,nagyon jól éreztük magunkat,bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk.gyerekkel egy kicsit nehéz volt programot csinálni,de nem nagy távolságokra találtunk lehetőséget az időtöltésre.a szálloda kiváló adottságokkal rendelkezik,szivesen megyünk máskor is ide pihenni.a konyha szakács szemmel is kifogástalan,és a felszolgáló is nagyon kedves volt,a tulajdonosokról nem is beszélve

Szeretnéd követni gyutainé felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád
Mártírok u. 20.

2019. december 29.
Amúgy jó lett volna szinte minden, (6 fővel voltunk 3 éjszakát) de ez az első hely (nagyon sok helyen jártam, kb. 50 Mo-i Hotelben), ahol záró nap a wellnesst a kicsekkolási időpontunkig (11:00) nem lehetett igénybe venni, ill. reggel sem, még a medencében 1 percnyi úszást sem, külön kérésemre...

2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom....

Wellness Hotel Viktória, Nagyatád kiemelt csomagajánlatai
 - Nyárindító pihenés (min. 6 éj)
7 nap/6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-07 - 2020-07-10
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2020-06-01 - 2021-06-02
 - Egy csepp nyár (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, kisvasutazással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-09-01