Heléna01

Heléna01 adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2014.06.06

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Ez a hotel a legszuperebb! Ajanlom teljes szivembol! mi itt voltunk 3 napig es nagyon jol eresztuk magunkat! nagyon kellemes a kornyezet, es alig akartunk hazzajonni. Nagy rend van a szobakban, es nagyon jol voltunk ellatva. Az autoknak is volt hely, van mindenkinek. a szobak nagyon nagy rendbe vannak, a torolkozok ho feherek voltak es tisztak.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Az etterem nagyon kivalo volt, es nagyon hangulatos is. Mik romaniabol mentunk es nagyon jo arak voltak, az ellatas kivalo volt. nagyon hamar ki voltunk szolgalva, amit nem is gondoltunk el, mert nagyon sok ember volt az asztaloknal. Nagyon udvariasak a kiszolgalok es nagyon kedvesek. Az etel kivalo, keves penzert, sokat kaptunk.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
A parommal mentunk egy kicsit megpihenni itt. de meg nem bantunk ezt, mert nagyon finom ennivalo volt. Meg vagyunk elegedve ezzel a hellyel. nagyon kivalo volt minden, minden rendben volt. ezt a helet ajanlom masnak is, mert nagyon jo etel keszul, nagyon friss. A kiszolgalas is nagyon jo volt, ki voltunk szolgalva nagyon hamar, nem kellet sokat varjunk.