Helia

Helia adatlapja

Regisztráció2014.08.23
Utoljára itt2014.09.25

Gyenge 2014. augusztus 23., üzleti partnerrel járt itt
Augusztusban nagyobb társasággal(külföldiekkel) tértünk be ide. A kiszolgálás kifogástalan volt, nem hagy semmi kívánnivalót maga után. Annal inkább a főételek minősège ès mennyisége(ami még megbocsájtható ha a minőség kiváló)de ebben az esetben talán még jól is jártunk ebből a szempontból.
2014. augusztus 25.a párjával járt itt
A párommal egy kellemes túra után tértünk be az étterembe. Az első csalódás akkor ért, amikor sajtos nokedlit kértem és nem volt. Kicsi adag levest kértem, (és mivel én épp a mosdóban voltam a párom adta le a rendelést) ki is hozta a pincér, viszont azért már külön kellett szólni,hogy még valamit szeretnék rendelni.
Kiváló 2014. szeptember 25.családjával járt itt
2014 szeptemberében jártunk itt 3 gyerekkel, a hely, a személyzet, a kiszolgálás kifogástalan, a fogások igazán nagyszerűek, ízletesek. Nem olcsó, viszont megéri az árát, mindenképpen ajánlom, senki nem fog csalódni. Nagyon hangulatos a tópart,igényesek az ételek. A gyerekeknek is nagyon izlett az étel , bár nem tudtak mindent megenni, a pincérek készségesen elcsomagolták a maradékot.