Spájz Étterem & Kolbászház Budakeszi

12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Spájz Étterem & Kolbászház Budakeszi vélemények

Szörnyű 2015. május 6. járt itt
Régebben jártam ott és emlékeim szerint rendben van az étel, azonban a kiszolgálás minősíthetetlen volt legutóbb.
Több mint 10 percet ültünk a párommal a teraszon, és még csak felénk sem néztek. . . illetve, de felénk nézett az a pincér vagy szakács aki kint dohányzott miközben várakoztunk.
Ennyi volt a Spájz legutóbb, felálltunk és eljöttünk.
2015. április 14.családjával járt itt
Kétszer jártunk itt az elmúlt hetekben esténként, étlapról rendeltünk. A pincérek jópofák és ráérősen elbeszélgetnek a vendégekkel. Nincs túl nagy kínálat, de az ételek finomak voltak. A folyóboruk is egész jó. Az egyik ételnél egy kicsit más érkezett, mint ami az étlapon szerepelt, de amúgy rendben volt. Ajánlom.
Kiváló 2015. január 6. járt itt
Körülbelül egy éve svédasztalos étteremként működik a Spájz étterem, többször ebédeltünk már itt helybeli lakosként a családommal, hiszen hétvégi főzés helyett, vagy akár hétköznap 2-3 különböző leves, 4-5 fajta főétel és desszert közül válogathatunk abból a választékból amit szeretnénk enni.
2014. augusztus 25.a párjával járt itt
A párommal egy kellemes túra után tértünk be az étterembe. Az első csalódás akkor ért, amikor sajtos nokedlit kértem és nem volt. Kicsi adag levest kértem, (és mivel én épp a mosdóban voltam a párom adta le a rendelést) ki is hozta a pincér, viszont azért már külön kellett szólni,hogy még valamit szeretnék rendelni.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2014. január 3.családjával járt itt
A Speiz feltörekvő étterem Budakeszi központjában, remek dizájnnal, ami persze annak köszönhető, hogy itt működött egy John Bull Pub még régen, s nem sokat változtattak a belső téren, de ezt jól tették.
Spájz Étterem & Kolbászház Budakeszi - Étlap/itallapSpájz Étterem & Kolbászház Budakeszi - Étel/ital
Spájz Étterem & Kolbászház Budakeszi a térképen
2092 BudakesziFő tér 5.
• Nincs lehetőség bankkártyás fizetésre.
H
zárva