2890 Tata, Kastély tér 6

Platán Restaurant & Café Tata vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Az egyik legjobb vidéki fine dining étterem hazánkban, a csodálatos Tatai-tó partján a romantikus tóparti sétányon, a vár közelében. Az első látogatás nekem sem sikerült jól, mivel aznapra csak hirdették az ebédmenüt, de a valóságban nem volt elérhető. A panaszomat azonban nagyon profin és korrekt módon, mondhatni gálánsan kezelték.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Egészen kiváló ebédben volt részünk, nagyon figyelmes felszolgálással. Az étvágygerjesztőként felszolgált olívaolajnál finomabbat még nem ettem. A hozzá adott kenyér is egészen fantasztikus volt. Soha ilyen finom bécsi szeletet még nem evett a párom. Az én kacsám is szuper volt. Kívül ropogós, belül omlós. Alkoholt nem fogyasztottunk, de a borok ára igen húzós volt.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Családdal egy szombat du tértünk be egy kávéra-üdítőre-sütire a Michelin csillagos étterembe-kávézóba, hisz nyári időszakban a teraszon sokan tették ugyanezt. Az első meglepetés akkor ért minket, amikor közöltük h mit fogyasztanánk. Mondta a kedves személyzet, a nyilvánvalóan meglévő üres és nem foglalt asztalok ellenére, hogy átkísérnek minket oda, ahol ezt a rendelést elfogyaszthatjuk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Szeretünk finomakat, de kicsit hagyományosabb ételeket enni. A párom nem lakott jól, a tatár sem volt a legízletesebb, amit eddig ettünk. A desszertekért külön be kellett menni, megjegyezni, és az asztalhoz visszaülve elmondani mit kérünk. A terasz, a tó látványa szép, de legközelebb mást is kipróbálunk ezen a környéken.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pesti István neve fogalom a szakmában. Egyike volt a kreatív, úttörő séfeknek, akik már a kétezres években egyedi, művészi tányérokat tettek le a vendégek elé. Nem egyszer nevezték a legszebben tálaló magyar séfnek. Jómagam a Bábel nevű étteremben kóstoltam először ételeit, közel tíz esztendeje, azóta igyekeztem minden állomáshelyén meglátogatni.

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem szokásom értékeléseket írni, de az élmény olyannyira lenyűgözött, hogy kivételt tettem: 2017. májusában pénteken dél körül érkeztem néhány kollégámmal az étterembe,mivel szép napsütéses idő volt a tóparti teraszra kértem asztalfoglalást. Messzebbről jöttünk, Dunakeszire is eljutott az étterem kimagasló hírneve.

2016. januárban járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Először szűkösnek tűnt a hely, ezért jó is volt hogy nem voltak túl sokan. Nagyon barátságos a berendezés, és kiváló a kiszolgálás. A választék ugyan nem nagy, de remekül vannak elkészítve az ételek. Csirkemellet ilyen finoman elkészítve azóta sem ettem. A desszerteknél külön örültem, hogy a cukorbetegekre is gondoltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
Cifra nyomorúság! ! ! Tipikus esete a teátrális külcsín és gyalázatos belbecs találkozásának. Semmitmondó, még jó indulattal is "szegényesnek" nevezhető, gusztustalan megjelenésű (fénymásolt) "Étlap" ! A produkált étel pedig,. . . hát sokat láttam már, de, hogy a párolt(! ) és nem sült(! ) kacsa comb felső-comb részéről levágják a felét. . .

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az hogy kb 5 féle ételből lehet választani az hagyján de mikor a pincér azt mondja még abból a kevésből is hogy ez nincs azt ne azért az durva. Azért két féléből még volt lehetőségem választani. Abszolut nem az én izlésvilágom! Magyarul nem ízlett semmi. Pocsék leves , pocsék második, émelyítően édes desszert. Köszi legközelebb kihagyjuk.

2016. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Ebben a hónapban kétszer jártam itt. Első alkalommal üzleti vacsorán a kollegákkal, második alkalommal a nagyszüleimmel. Ahogy belépünk az étterembe kellemes környezet fogad, bár a felszolgálók nem mindig mosolyogva üdvözölnek. Leveszik a kabátod és felakasztják. Odakísérnek az asztalodhoz. Az étlap szerintem pont megfelelő.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.12.22.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.06.30.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2020.10.31.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.06.12.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpárhasználattal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 12.480 - 14.820,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 20.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.12.23.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, lovaskocsizással, gyermekek részére lovaglással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.22.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Vital Hotel Nautis Tata
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)

Platán Restaurant & Café TataX