2890 Tata, Kastély tér 6

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem enni készültünk, de egy kis ennivaló belefért volna. Sajnos a szakács már sehol nem volt szombaton 20. 30kor viccesnek találtuk, ittunk 3 eper limonádét, cukormentesen kértük, de nem azt kaptuk+volt egy gyümölcsös tejbegríz, és fizettünk 5000ft körüli összeget.
Cegléd
Gyöngyös

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Az egyik legjobb vidéki fine dining étterem hazánkban, a csodálatos Tatai-tó partján a romantikus tóparti sétányon, a vár közelében. Az első látogatás nekem sem sikerült jól, mivel aznapra csak hirdették az ebédmenüt, de a valóságban nem volt elérhető. A panaszomat azonban nagyon profin és korrekt módon, mondhatni gálánsan kezelték.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Egészen kiváló ebédben volt részünk, nagyon figyelmes felszolgálással. Az étvágygerjesztőként felszolgált olívaolajnál finomabbat még nem ettem. A hozzá adott kenyér is egészen fantasztikus volt. Soha ilyen finom bécsi szeletet még nem evett a párom. Az én kacsám is szuper volt. Kívül ropogós, belül omlós. Alkoholt nem fogyasztottunk, de a borok ára igen húzós volt.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Családdal egy szombat du tértünk be egy kávéra-üdítőre-sütire a Michelin csillagos étterembe-kávézóba, hisz nyári időszakban a teraszon sokan tették ugyanezt. Az első meglepetés akkor ért minket, amikor közöltük h mit fogyasztanánk. Mondta a kedves személyzet, a nyilvánvalóan meglévő üres és nem foglalt asztalok ellenére, hogy átkísérnek minket oda, ahol ezt a rendelést elfogyaszthatjuk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Szeretünk finomakat, de kicsit hagyományosabb ételeket enni. A párom nem lakott jól, a tatár sem volt a legízletesebb, amit eddig ettünk. A desszertekért külön be kellett menni, megjegyezni, és az asztalhoz visszaülve elmondani mit kérünk. A terasz, a tó látványa szép, de legközelebb mást is kipróbálunk ezen a környéken.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pesti István neve fogalom a szakmában. Egyike volt a kreatív, úttörő séfeknek, akik már a kétezres években egyedi, művészi tányérokat tettek le a vendégek elé. Nem egyszer nevezték a legszebben tálaló magyar séfnek. Jómagam a Bábel nevű étteremben kóstoltam először ételeit, közel tíz esztendeje, azóta igyekeztem minden állomáshelyén meglátogatni.

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem szokásom értékeléseket írni, de az élmény olyannyira lenyűgözött, hogy kivételt tettem: 2017. májusában pénteken dél körül érkeztem néhány kollégámmal az étterembe,mivel szép napsütéses idő volt a tóparti teraszra kértem asztalfoglalást. Messzebbről jöttünk, Dunakeszire is eljutott az étterem kimagasló hírneve.

2016. januárban járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Először szűkösnek tűnt a hely, ezért jó is volt hogy nem voltak túl sokan. Nagyon barátságos a berendezés, és kiváló a kiszolgálás. A választék ugyan nem nagy, de remekül vannak elkészítve az ételek. Csirkemellet ilyen finoman elkészítve azóta sem ettem. A desszerteknél külön örültem, hogy a cukorbetegekre is gondoltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
Cifra nyomorúság! ! ! Tipikus esete a teátrális külcsín és gyalázatos belbecs találkozásának. Semmitmondó, még jó indulattal is "szegényesnek" nevezhető, gusztustalan megjelenésű (fénymásolt) "Étlap" ! A produkált étel pedig,. . . hát sokat láttam már, de, hogy a párolt(! ) és nem sült(! ) kacsa comb felső-comb részéről levágják a felét. . .
Tata

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az hogy kb 5 féle ételből lehet választani az hagyján de mikor a pincér azt mondja még abból a kevésből is hogy ez nincs azt ne azért az durva. Azért két féléből még volt lehetőségem választani. Abszolut nem az én izlésvilágom! Magyarul nem ízlett semmi. Pocsék leves , pocsék második, émelyítően édes desszert. Köszi legközelebb kihagyjuk.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.10. - 2020.12.22.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 22.500 - 25.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.22.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2020.10.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 21.634,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, gyermekeknek programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2020.08.03. - 2021.01.01.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2021.08.03.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Hotel Magyar Király
1-2 éjszaka 17.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, napi túratippekkel, piknik csomaggal
2020.05.27. - 2020.10.04.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Esztergomi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Platán Restaurant & Café TataX