2890 Tata, Kastély tér 6

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Platán Restaurant & Café Tata vélemények

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Az egyik legjobb vidéki fine dining étterem hazánkban, a csodálatos Tatai-tó partján a romantikus tóparti sétányon, a vár közelében. Az első látogatás nekem sem sikerült jól, mivel aznapra csak hirdették az ebédmenüt, de a valóságban nem volt elérhető. A panaszomat azonban nagyon profin és korrekt módon, mondhatni gálánsan kezelték.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Egészen kiváló ebédben volt részünk, nagyon figyelmes felszolgálással. Az étvágygerjesztőként felszolgált olívaolajnál finomabbat még nem ettem. A hozzá adott kenyér is egészen fantasztikus volt. Soha ilyen finom bécsi szeletet még nem evett a párom. Az én kacsám is szuper volt. Kívül ropogós, belül omlós. Alkoholt nem fogyasztottunk, de a borok ára igen húzós volt.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
Családdal egy szombat du tértünk be egy kávéra-üdítőre-sütire a Michelin csillagos étterembe-kávézóba, hisz nyári időszakban a teraszon sokan tették ugyanezt. Az első meglepetés akkor ért minket, amikor közöltük h mit fogyasztanánk. Mondta a kedves személyzet, a nyilvánvalóan meglévő üres és nem foglalt asztalok ellenére, hogy átkísérnek minket oda, ahol ezt a rendelést elfogyaszthatjuk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Szeretünk finomakat, de kicsit hagyományosabb ételeket enni. A párom nem lakott jól, a tatár sem volt a legízletesebb, amit eddig ettünk. A desszertekért külön be kellett menni, megjegyezni, és az asztalhoz visszaülve elmondani mit kérünk. A terasz, a tó látványa szép, de legközelebb mást is kipróbálunk ezen a környéken.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pesti István neve fogalom a szakmában. Egyike volt a kreatív, úttörő séfeknek, akik már a kétezres években egyedi, művészi tányérokat tettek le a vendégek elé. Nem egyszer nevezték a legszebben tálaló magyar séfnek. Jómagam a Bábel nevű étteremben kóstoltam először ételeit, közel tíz esztendeje, azóta igyekeztem minden állomáshelyén meglátogatni.

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem szokásom értékeléseket írni, de az élmény olyannyira lenyűgözött, hogy kivételt tettem: 2017. májusában pénteken dél körül érkeztem néhány kollégámmal az étterembe,mivel szép napsütéses idő volt a tóparti teraszra kértem asztalfoglalást. Messzebbről jöttünk, Dunakeszire is eljutott az étterem kimagasló hírneve.

2016. januárban járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Először szűkösnek tűnt a hely, ezért jó is volt hogy nem voltak túl sokan. Nagyon barátságos a berendezés, és kiváló a kiszolgálás. A választék ugyan nem nagy, de remekül vannak elkészítve az ételek. Csirkemellet ilyen finoman elkészítve azóta sem ettem. A desszerteknél külön örültem, hogy a cukorbetegekre is gondoltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
Cifra nyomorúság! ! ! Tipikus esete a teátrális külcsín és gyalázatos belbecs találkozásának. Semmitmondó, még jó indulattal is "szegényesnek" nevezhető, gusztustalan megjelenésű (fénymásolt) "Étlap" ! A produkált étel pedig,. . . hát sokat láttam már, de, hogy a párolt(! ) és nem sült(! ) kacsa comb felső-comb részéről levágják a felét. . .

Mobilról küldte. | 2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az hogy kb 5 féle ételből lehet választani az hagyján de mikor a pincér azt mondja még abból a kevésből is hogy ez nincs azt ne azért az durva. Azért két féléből még volt lehetőségem választani. Abszolut nem az én izlésvilágom! Magyarul nem ízlett semmi. Pocsék leves , pocsék második, émelyítően édes desszert. Köszi legközelebb kihagyjuk.

2016. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok! Ebben a hónapban kétszer jártam itt. Első alkalommal üzleti vacsorán a kollegákkal, második alkalommal a nagyszüleimmel. Ahogy belépünk az étterembe kellemes környezet fogad, bár a felszolgálók nem mindig mosolyogva üdvözölnek. Leveszik a kabátod és felakasztják. Odakísérnek az asztalodhoz. Az étlap szerintem pont megfelelő.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.29. - 2020.09.17.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.09.19. - 2019.12.20.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Dunamente turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.10. - 2019.12.28.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszázs kuponnal, kerékpárhasználattal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2020.09.17. - 2019.09.17.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.17.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 11.811,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.29.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 21.105,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.12.28.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)

Platán Restaurant & Café TataX