Gulyás Csárda Agárd
2484 Agárd, Balatoni út 50.

Gulyás Csárda Agárd a térképen

emeleti különterem - max. 80 fő
Visa, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, HB München Premium Lager

Gulyás Csárda Agárd bemutatkozása

A csárda házias, magyaros ételek bőséges kínálatával rendelkezik, szakembereink több évtizedes tapasztalata garancia arra, hogy a betérő vendégek igazi barátságos vendéglátásban részesüljenek. A teljesen átépített, légkondicionált, akadálymentesített 120 fős étteremben és a 80 fő befogadó képességű, technikai felszerelésekkel ellátott különteremben családi vagy céges rendezvényét szívesen megszervezzük, lebonyolítjuk.

Ha hagyományos ízekre vágyik, hangulatos, szép környezetben szeretne ebédelni, vacsorázni vagy akár egy jeles alkalmat ünnepelni, térjen be hozzánk a Velencei-tó partján, Agárdon!

A csárda kitűnő magyaros konyhája eredeti hazai ízeket kínál, emellett a hal- és vegetáriánus ételek választéka is bőséges. Kiváló magyar borokat ajánlunk a környék boraiból illetve távolabbi borvidékekről. Éttermünk akadálymentesített, gyermekbarát: gyerek menüvel és a kicsiknek szükséges kényelmi felszerelésekkel.

Nyitva tartás: minden nap 12-22 óráig.
Fizetés SZÉP Kártyával és bankkártyával is lehetséges.

Gulyás Csárda Agárd képei

Gulyás Csárda Agárd vélemények

Mátyás4455 TOP étteremértékelő
Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Másodjára jártunk itt és mindkét alkalommal tökéletes ebédet fogyasztottunk el egy nagyon kellemes helyen. A pincér lányok, -fiúk nagyon szimpatikus, barátságos csapat. Nekem úgy tűnt jól érzik magukat és ez a jó hangulat átragad a vendégre is. Ez már bizalom gerjesztő. Főleg, amikor a finom ételeket is felszolgálják.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal jártunk az étteremben, ami elsőre nagyon szimpatikus volt nemcsak a belső kialakítás, de a személyzet kedvessége miatt is. A rendelést gyorsan felvették, az ételek is gyorsan érkeztek, pedig teltház volt. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Ár-érték arány teljesen rendben van. Fogunk még ide jönni! Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Velencei nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába ebédelni. A külső nem hazudtolja meg a belsőt. Tisztaság, jó ételek, finom ízek. Kedves kiszolgálás, valóban a vendég igényeit akarják kielégíteni, jó ár/érték arány. Igazi vendéglátó hely! Biztos visszatérünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi autentikus magyar ízek, kifogástalan minőségben és bőséges mennyiségben. A jó ételek mellett a hely hangulata és a kiszolgálás is igen színvonalas. Nemrég lett felújítva az épület, nagyon szép az egész. Átutazóban voltunk Budapest felé, és megálltunk ennél a csárdánál ebédelni, és nagyon jól döntöttünk, vissza fogunk még jönni, ha errefelé fog vinni utunk.

J.B. TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
A közelben nyaraltunk egy nagyobb baráti társasággal, és "búcsúest" gyanánt erre a csárdára esett a választásunk. Mivel 18-an voltunk, előzőleg asztalt foglaltam telefonon, és már a beszélgetés alkalmával is érezhető volt a szívélyes vendéglátás. A megbeszélt időpontban megérkeztünk, és a 18 főre elkészített asztalhoz kísért minket egy nagyon udvarias pincér.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás professzionális "régivágású" vendég-pincér stílusú! Abszolút tiszteletteljes és kedves a személyzet, ők adják az alaphangot, a megfelelő modort és finoman terelik a rendelést, amennyiben szükséges! Kiszolgálás terén picit olyan élményem volt, mint a régi-magyar, fekete-fehér filmekben, ahol még főszerepben volt a jómodor és megfelelő kommunikáció.
Tatabánya

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29. - 7 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem megérdemli az 5 pontot. A pincér fogad, asztalhoz kísér, gyertyát gyújt, az adagok normálisak, gyorsan kihozzák. A pincérek egyenruhában, kedvesek, fiatalok. Az étel finom, a hangulat az elvárható. Nincs kiabáló, éneklő részeg, nincs dohányfüst, az étlapon lévő ételekből mind megrendelhető, az illemhely tiszta, lehet fizetni bankkártyával.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Barátokkal jártam itt a hétvégén. Belülről épp olyan hangulatos, barátságos, mint ahogy kívülről is látod. A berendezés, a tisztaság is nagyon rendben van. A pincérek rendkívül szolgálatkészek, barátságosak, már-már családias a hangulat. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étlap választékos, az étel bőséges és nagyon finom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely kivulrol es belulrol is nagyon szép,latni hogy adnak a kinézetre. Gondolom nagy elony ,hogy a fout mellett vannak,igy sok turista is betérhet. A pincerek az ajtoban várnak,hellyel kinalnak. A kiszolgálás gyors,szinte meglepodtem olyan gyorsan kihoztak az ételeket. Még meg is kérdezték hogy ízlett a kaja. Teljesen rendben van a hely.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amióta felfedeztem a csárdát merő véletlenül, megrögzött visszajáró vendégjük vagyok! A csárda kinézete, berendezése, a SZEMÉLYZET kifogásolhatatlan! Ha netán többet kell várni a felszolgálásra nem esik nehezükre bocsánatot kérni! - persze ez nem az ő hibájuk, hanem az, hogy egy - egy hétvégi napon 25 - 30 percet is kell várni, hogy felszabaduljon egy - egy asztal :-) Ez gondolom önmagáért beszél!

Legnépszerűbb csomagok Agárdon és környékén
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2019.12.20.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 12.185,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2019.12.22.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 11.822,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.09.09.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.03. - 2019.12.28.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.643 - 14.933,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.08.30.
Parti Panzió
Tata
2019.09.29. - 2020.08.25.
Fresh Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.03.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.881,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Öreg-tó Hotel
Tata
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.12.20.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2019.08.25. - 2020.08.25.
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Agárd környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Agárd
Abacus Business & Wellness Hotel Agárd
Prémium Hotel Panoráma Agárd
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Még egy szelet Balaton (min. 2 éj)

Gulyás Csárda AgárdX