Gulyás Csárda Agárd
2484 Agárd, Balatoni út 50.

Gulyás Csárda Agárd a térképen

emeleti különterem - max. 80 fő
Visa, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, HB München Premium Lager

Gulyás Csárda Agárd bemutatkozása

A csárda házias, magyaros ételek bőséges kínálatával rendelkezik, szakembereink több évtizedes tapasztalata garancia arra, hogy a betérő vendégek igazi barátságos vendéglátásban részesüljenek. A teljesen átépített, légkondicionált, akadálymentesített 120 fős étteremben és a 80 fő befogadó képességű, technikai felszerelésekkel ellátott különteremben családi vagy céges rendezvényét szívesen megszervezzük, lebonyolítjuk.

Ha hagyományos ízekre vágyik, hangulatos, szép környezetben szeretne ebédelni, vacsorázni vagy akár egy jeles alkalmat ünnepelni, térjen be hozzánk a Velencei-tó partján, Agárdon!

A csárda kitűnő magyaros konyhája eredeti hazai ízeket kínál, emellett a hal- és vegetáriánus ételek választéka is bőséges. Kiváló magyar borokat ajánlunk a környék boraiból illetve távolabbi borvidékekről. Éttermünk akadálymentesített, gyermekbarát: gyerek menüvel és a kicsiknek szükséges kényelmi felszerelésekkel.

Nyitva tartás: minden nap 12-22 óráig.
Fizetés SZÉP Kártyával és bankkártyával is lehetséges.

Gulyás Csárda Agárd képei

Gulyás Csárda Agárd vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Családi kirándulásról tértünk be erre a helyre. Többször jártunk már erre, de most először voltunk csak itt. A hely és a személyzet nagyon barátságos (sok a a kiszolgáló), a kiszolgálás gyors volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak, kicsit drágának találtam. Hangulatos, barátságos, nagyon tágas és sokan elférnek. a MAGYAROS ÍZVILÁG dominál.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Másodjára jártunk itt és mindkét alkalommal tökéletes ebédet fogyasztottunk el egy nagyon kellemes helyen. A pincér lányok, -fiúk nagyon szimpatikus, barátságos csapat. Nekem úgy tűnt jól érzik magukat és ez a jó hangulat átragad a vendégre is. Ez már bizalom gerjesztő. Főleg, amikor a finom ételeket is felszolgálják.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal jártunk az étteremben, ami elsőre nagyon szimpatikus volt nemcsak a belső kialakítás, de a személyzet kedvessége miatt is. A rendelést gyorsan felvették, az ételek is gyorsan érkeztek, pedig teltház volt. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Ár-érték arány teljesen rendben van. Fogunk még ide jönni! Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Velencei nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába ebédelni. A külső nem hazudtolja meg a belsőt. Tisztaság, jó ételek, finom ízek. Kedves kiszolgálás, valóban a vendég igényeit akarják kielégíteni, jó ár/érték arány. Igazi vendéglátó hely! Biztos visszatérünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi autentikus magyar ízek, kifogástalan minőségben és bőséges mennyiségben. A jó ételek mellett a hely hangulata és a kiszolgálás is igen színvonalas. Nemrég lett felújítva az épület, nagyon szép az egész. Átutazóban voltunk Budapest felé, és megálltunk ennél a csárdánál ebédelni, és nagyon jól döntöttünk, vissza fogunk még jönni, ha errefelé fog vinni utunk.

J.B. TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
A közelben nyaraltunk egy nagyobb baráti társasággal, és "búcsúest" gyanánt erre a csárdára esett a választásunk. Mivel 18-an voltunk, előzőleg asztalt foglaltam telefonon, és már a beszélgetés alkalmával is érezhető volt a szívélyes vendéglátás. A megbeszélt időpontban megérkeztünk, és a 18 főre elkészített asztalhoz kísért minket egy nagyon udvarias pincér.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás professzionális "régivágású" vendég-pincér stílusú! Abszolút tiszteletteljes és kedves a személyzet, ők adják az alaphangot, a megfelelő modort és finoman terelik a rendelést, amennyiben szükséges! Kiszolgálás terén picit olyan élményem volt, mint a régi-magyar, fekete-fehér filmekben, ahol még főszerepben volt a jómodor és megfelelő kommunikáció.
Tatabánya

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29. - 7 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem megérdemli az 5 pontot. A pincér fogad, asztalhoz kísér, gyertyát gyújt, az adagok normálisak, gyorsan kihozzák. A pincérek egyenruhában, kedvesek, fiatalok. Az étel finom, a hangulat az elvárható. Nincs kiabáló, éneklő részeg, nincs dohányfüst, az étlapon lévő ételekből mind megrendelhető, az illemhely tiszta, lehet fizetni bankkártyával.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Barátokkal jártam itt a hétvégén. Belülről épp olyan hangulatos, barátságos, mint ahogy kívülről is látod. A berendezés, a tisztaság is nagyon rendben van. A pincérek rendkívül szolgálatkészek, barátságosak, már-már családias a hangulat. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étlap választékos, az étel bőséges és nagyon finom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely kivulrol es belulrol is nagyon szép,latni hogy adnak a kinézetre. Gondolom nagy elony ,hogy a fout mellett vannak,igy sok turista is betérhet. A pincerek az ajtoban várnak,hellyel kinalnak. A kiszolgálás gyors,szinte meglepodtem olyan gyorsan kihoztak az ételeket. Még meg is kérdezték hogy ízlett a kaja. Teljesen rendben van a hely.

Legnépszerűbb csomagok Agárdon és környékén
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 14.760 - 16.110,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.02.29.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 32.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor forralt borral, borospince-látogatással, borkóstolóval, sütemény büfével, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.12. - 2019.12.28.
Világos Hotel
Balatonvilágos
4 nap/3 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással
2020.04.10. - 2020.04.13.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel és masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.21.
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal vagy fürdőbelépővel, kedvezménykártyákkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.24. - 2019.12.15.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.14. - 2021.01.01.

Szállodák Agárd környékén
Zichy Park Hotel Agárd
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Agárd
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Agárd
Disznóvágás - teljes ellátással (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

Gulyás Csárda AgárdX