Gulyás Csárda Agárd

Gulyás Csárda Agárd
Gulyás Csárda AgárdGulyás Csárda Agárd
Gulyás Csárda AgárdGulyás Csárda Agárd

Gulyás Csárda Agárd bemutatkozása

A csárda házias, magyaros ételek bőséges kínálatával rendelkezik, szakembereink több évtizedes tapasztalata garancia arra, hogy a betérő vendégek igazi barátságos vendéglátásban részesüljenek. A teljesen átépített, légkondicionált, akadálymentesített 120 fős étteremben és a 80 fő befogadó képességű, technikai felszerelésekkel ellátott különteremben családi vagy céges rendezvényét szívesen megszervezzük, lebonyolítjuk.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon
05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos

Gulyás Csárda Agárd vélemények

Kiváló 2024. február 3.barátokkal járt itt
2023 Szilveszterét Velencén töltöttük a barátainkkal és a szállásunk elfoglalása előtt, a Csárdában foglaltunk asztal, itt volt a találkozónk. Bent minden szépen feldíszítve, asztalunk kifogástalan, a pincérek sokan vannak - azonnal jöttek és felvették az italrendeléseink. Limonádés napot tartottunk :D Mindenki azt rendelt különböző ízekben.
Gulyás Csárda Agárd - EgyébGulyás Csárda Agárd - Egyéb
Kiváló 2021. október 20. járt itt
Egy év után tértünk be ide hazafele, újból nem csalódtunk. Jó helyen van, a kiszolgálás gyors és jó, a levesek kifejezetten finomak. A 2 személyes tál jó, de nem tér ez a szokványos tálaktól, amit lehet kihoztak belőle. A környezet nagyon szép, hiába hétköznap voltunk, fokozatosan jöttek a vendége. Étkezés közben többször megkérdezték, hogy elégedettek vagyunk-e.
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
Egy konferenciáról hazafelé tértünk be ide, már többször terveztük, mert nagyon hívogató az épület. A kiszolgálás kedves volt és gyors, hamar megkaptuk a rendeléseket. A leves kifejezetten finom volt, a 2 személyes tál több mint elég volt 2 személynek. Egyedül a számlára kellett kicsit sokat várni, de utána elnézést is kértek érte.
Kiváló 2019. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Családi kirándulásról tértünk be erre a helyre. Többször jártunk már erre, de most először voltunk csak itt. A hely és a személyzet nagyon barátságos (sok a a kiszolgáló), a kiszolgálás gyors volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak, kicsit drágának találtam. Hangulatos, barátságos, nagyon tágas és sokan elférnek. a MAGYAROS ÍZVILÁG dominál. Visszatérünk még.
Kiváló 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Másodjára jártunk itt és mindkét alkalommal tökéletes ebédet fogyasztottunk el egy nagyon kellemes helyen. A pincér lányok, -fiúk nagyon szimpatikus, barátságos csapat. Nekem úgy tűnt jól érzik magukat és ez a jó hangulat átragad a vendégre is. Ez már bizalom gerjesztő. Főleg, amikor a finom ételeket is felszolgálják.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk az étteremben, ami elsőre nagyon szimpatikus volt nemcsak a belső kialakítás, de a személyzet kedvessége miatt is.

A rendelést gyorsan felvették, az ételek is gyorsan érkeztek, pedig teltház volt. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Ár-érték arány teljesen rendben van. Fogunk még ide jönni!

Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet!
Kiváló 2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Velencei nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába ebédelni. A külső nem hazudtolja meg a belsőt. Tisztaság, jó ételek, finom ízek. Kedves kiszolgálás, valóban a vendég igényeit akarják kielégíteni, jó ár/érték arány. Igazi vendéglátó hely! Biztos visszatérünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. június 6.családjával járt itt
Igazi autentikus magyar ízek, kifogástalan minőségben és bőséges mennyiségben. A jó ételek mellett a hely hangulata és a kiszolgálás is igen színvonalas. Nemrég lett felújítva az épület, nagyon szép az egész. Átutazóban voltunk Budapest felé, és megálltunk ennél a csárdánál ebédelni, és nagyon jól döntöttünk, vissza fogunk még jönni, ha errefelé fog vinni utunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 5.barátokkal járt itt
A közelben nyaraltunk egy nagyobb baráti társasággal, és "búcsúest" gyanánt erre a csárdára esett a választásunk. Mivel 18-an voltunk, előzőleg asztalt foglaltam telefonon, és már a beszélgetés alkalmával is érezhető volt a szívélyes vendéglátás. A megbeszélt időpontban megérkeztünk, és a 18 főre elkészített asztalhoz kísért minket egy nagyon udvarias pincér.
Gulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Étel/italGulyás Csárda Agárd - Egyéb
Kiváló 2017. február 14.a párjával járt itt
A kiszolgálás professzionális "régivágású" vendég-pincér stílusú! Abszolút tiszteletteljes és kedves a személyzet, ők adják az alaphangot, a megfelelő modort és finoman terelik a rendelést, amennyiben szükséges! Kiszolgálás terén picit olyan élményem volt, mint a régi-magyar, fekete-fehér filmekben, ahol még főszerepben volt a jómodor és megfelelő kommunikáció.
Gulyás Csárda Agárd a térképen
2484 AgárdBalatoni út 50.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége • bicajosoknak kedvezményes menü - részletek honlapunkon
H-V
magyar, nemzetközi