Gulyás Csárda Agárd
2484 Agárd, Balatoni út 50.

Gulyás Csárda Agárd a térképen

emeleti különterem - max. 80 fő
Visa, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, HB München Premium Lager

Gulyás Csárda Agárd bemutatkozása

A csárda házias, magyaros ételek bőséges kínálatával rendelkezik, szakembereink több évtizedes tapasztalata garancia arra, hogy a betérő vendégek igazi barátságos vendéglátásban részesüljenek. A teljesen átépített, légkondicionált, akadálymentesített 120 fős étteremben és a 80 fő befogadó képességű, technikai felszerelésekkel ellátott különteremben családi vagy céges rendezvényét szívesen megszervezzük, lebonyolítjuk.

Ha hagyományos ízekre vágyik, hangulatos, szép környezetben szeretne ebédelni, vacsorázni vagy akár egy jeles alkalmat ünnepelni, térjen be hozzánk a Velencei-tó partján, Agárdon!

A csárda kitűnő magyaros konyhája eredeti hazai ízeket kínál, emellett a hal- és vegetáriánus ételek választéka is bőséges. Kiváló magyar borokat ajánlunk a környék boraiból illetve távolabbi borvidékekről. Éttermünk akadálymentesített, gyermekbarát: gyerek menüvel és a kicsiknek szükséges kényelmi felszerelésekkel.

Nyitva tartás: minden nap 12-22 óráig.
Fizetés SZÉP Kártyával és bankkártyával is lehetséges.

Gulyás Csárda Agárd képei

Gulyás Csárda Agárd vélemények

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Egy konferenciáról hazafelé tértünk be ide, már többször terveztük, mert nagyon hívogató az épület. A kiszolgálás kedves volt és gyors, hamar megkaptuk a rendeléseket. A leves kifejezetten finom volt, a 2 személyes tál több mint elég volt 2 személynek. Egyedül a számlára kellett kicsit sokat várni, de utána elnézést is kértek érte.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Családi kirándulásról tértünk be erre a helyre. Többször jártunk már erre, de most először voltunk csak itt. A hely és a személyzet nagyon barátságos (sok a a kiszolgáló), a kiszolgálás gyors volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak, kicsit drágának találtam. Hangulatos, barátságos, nagyon tágas és sokan elférnek. a MAGYAROS ÍZVILÁG dominál.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Másodjára jártunk itt és mindkét alkalommal tökéletes ebédet fogyasztottunk el egy nagyon kellemes helyen. A pincér lányok, -fiúk nagyon szimpatikus, barátságos csapat. Nekem úgy tűnt jól érzik magukat és ez a jó hangulat átragad a vendégre is. Ez már bizalom gerjesztő. Főleg, amikor a finom ételeket is felszolgálják.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal jártunk az étteremben, ami elsőre nagyon szimpatikus volt nemcsak a belső kialakítás, de a személyzet kedvessége miatt is. A rendelést gyorsan felvették, az ételek is gyorsan érkeztek, pedig teltház volt. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Ár-érték arány teljesen rendben van. Fogunk még ide jönni! Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Velencei nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába ebédelni. A külső nem hazudtolja meg a belsőt. Tisztaság, jó ételek, finom ízek. Kedves kiszolgálás, valóban a vendég igényeit akarják kielégíteni, jó ár/érték arány. Igazi vendéglátó hely! Biztos visszatérünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi autentikus magyar ízek, kifogástalan minőségben és bőséges mennyiségben. A jó ételek mellett a hely hangulata és a kiszolgálás is igen színvonalas. Nemrég lett felújítva az épület, nagyon szép az egész. Átutazóban voltunk Budapest felé, és megálltunk ennél a csárdánál ebédelni, és nagyon jól döntöttünk, vissza fogunk még jönni, ha errefelé fog vinni utunk.

J.B. TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 5 látogató hasznosnak vélte
A közelben nyaraltunk egy nagyobb baráti társasággal, és "búcsúest" gyanánt erre a csárdára esett a választásunk. Mivel 18-an voltunk, előzőleg asztalt foglaltam telefonon, és már a beszélgetés alkalmával is érezhető volt a szívélyes vendéglátás. A megbeszélt időpontban megérkeztünk, és a 18 főre elkészített asztalhoz kísért minket egy nagyon udvarias pincér.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás professzionális "régivágású" vendég-pincér stílusú! Abszolút tiszteletteljes és kedves a személyzet, ők adják az alaphangot, a megfelelő modort és finoman terelik a rendelést, amennyiben szükséges! Kiszolgálás terén picit olyan élményem volt, mint a régi-magyar, fekete-fehér filmekben, ahol még főszerepben volt a jómodor és megfelelő kommunikáció.
Tatabánya

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29. - 7 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem megérdemli az 5 pontot. A pincér fogad, asztalhoz kísér, gyertyát gyújt, az adagok normálisak, gyorsan kihozzák. A pincérek egyenruhában, kedvesek, fiatalok. Az étel finom, a hangulat az elvárható. Nincs kiabáló, éneklő részeg, nincs dohányfüst, az étlapon lévő ételekből mind megrendelhető, az illemhely tiszta, lehet fizetni bankkártyával.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Barátokkal jártam itt a hétvégén. Belülről épp olyan hangulatos, barátságos, mint ahogy kívülről is látod. A berendezés, a tisztaság is nagyon rendben van. A pincérek rendkívül szolgálatkészek, barátságosak, már-már családias a hangulat. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étlap választékos, az étel bőséges és nagyon finom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Agárdon és környékén
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
2020.09.24. - 2021.03.15.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.325 - 20.825,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.973,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.800 - 15.575,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2021.10.17.
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2020.12.22.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.525 - 17.150,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.

Szállodák Agárd környékén
Szépia Bio & Art Hotel Agárd
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Sleep & Go (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Fergeteges Szilveszter Gáspár Lacival (min. 3 éj)

Gulyás Csárda AgárdX