Offi Ház Hotel Eger

Szálloda minősítés alatt
Offi Ház Hotel Eger
Offi Ház Hotel EgerOffi Ház Hotel Eger
Offi Ház Hotel EgerOffi Ház Hotel Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Offi Ház Hotel Eger vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Tökéletes helyszínen, csodálatos hetet töltöttünk a Kedvesemmel. Nagyban hozzájárult,a feledhetetlen héthez,az ott tapasztalt kedves,segítőkész,figyelmes bánásmód. A tulajdonosok,a személyzet,mindenki azon volt,hogy jól érezzük magunkat. A szállás tiszta,hangulatos,az ételek finomak,bőségesek.
Offi Ház Hotel Eger - Egyéb
Kiváló 2022. december 4.a párjával járt itt
A hotel kiválo helyen a belvárosban mindenhez pár lépésre található igazi gyöngyszem
A személyzet nagyon kedves az ételek finomak és a tálalás is kiváló a rálátás a Dobó térre az adventi kivilágitással lenyügözö a téli zárt teraszról
Más alkalommal is vissza jövünk,ajánlom mindenkinek !
2022. július 13.barátokkal járt itt
Szokásos éves mátrai fesztivál hétvégénket megtoldottuk egy kis egri kirándulással. Belvárosi, központi fekvésű szállást kerestünk, így találtunk rá az Offi házra, amely családi vállalkozásként (Offenbacher-család) működik több generáció óta az Eger-patak és a Dobó tér közvetlen közelében.
Offi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - EgyébOffi Ház Hotel Eger - Egyéb
2017. február 14.családjával járt itt
A szállás remek helyen van, a történelmi városrész közepén, tehát,ideális a vár, a fürdő, bazilika,stb felfedezéséhez,minden körülötte helyezkedik el. A szállás átlagos,megfelelő, légkondicionált szobákkal. Kisebb frissítés ráférne , láthatóan régebben volt felújítás, öreg,nyikorgó kopottas csapok.
Gyenge 2017. január 30.a párjával járt itt
Másodszor töltöttem el két éjszakát az Offi-házban, ez alkalommal ajándékba kaptuk a napokat. Most Dobó térre néző szobánk volt, a kilátás jó a szoba kevésbé. A szőnyeg, a kárpit foltos. Nem ártana egy nagy tisztítás nekik. Több konnektorban nem volt áram. A régi kedves felszolgáló hölgy helyett egy eléggé mufurc pincérnőt kaptunk.
2016. május 4.barátokkal járt itt
Azt gondolnák az emberek, hogy milyen egyszerű odajutni, de akkor ,mikor a fél város fel van ásva a felújítások miatt, külön kaland a megtalálása. Egerbe érve a GPS elkezdett félrebeszélni. Gondoltam már úgysem kell, kikapcsoltam. Nézve Eger térképét, kb. három percre voltunk, de akkor, ott, nem fordulhattunk jobbra sem balra sem.
Offi Ház Hotel Eger - SzobákOffi Ház Hotel Eger - KörnyékOffi Ház Hotel Eger - Szobák
Kiváló 2014. július 28.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttem férjemmel és 6 éves unokámmal Egerben. Kolléganőm ajánlása alapján foglaltam szállást az Offi házban. Nem bántam meg. A tulajdonosok és a személyzet nagyon udvarias és segitőkész. A szálloda nagyon szép és kényelmes, légkondicionált. Az ételek bőségesek és finomak. Készségesen megoldották vendégeink elhelyezését is.
Kiváló 2013. október 16.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a párommal az offi házban,de most is nagyon jol éreztük magunkat. Számtalan élményben vettünk részt. A kiszolgálás nagyon jó és udvarias személyzet,külön köszönetett mondanék a szoba lánynak aki nagyon udvarias,és segitö kész. . . Sok szállodában jártunk de ilyen udvarias lányt nem ismertünk még,aki ennyire szeret dolgozni és mindenben segit. Köszönöm offi ház és jővőre vissza térünk. .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 5.a párjával járt itt
Első közös nyaralásunkat töltöttünk itt a párommal és többek között a Szálloda üzemeltetőinek köszönhetően, feledhetetlen és számtalan kellemes élménnyel távoztunk. Az Offi Ház tényleg nagyon ízlésesen, berendezett, családias hotel. A szobával teljesen meg voltunk elégedve, főleg mivel a nagy melegben klímával is fel volt szerelve.
Offi Ház Hotel Eger - Környék
Kiváló 2013. május 10.a párjával járt itt
December közepén jártunk itt, adventi időszakban. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A ház és a környezet tökéletesen tükrözte az időszak hangulatát. Az ellátás is jó volt. Bőséges,ízletes ételeket ettünk és kedvünkre választhattunk a finom egri borokból. Nagyon jól esett a figyelmesség amit itt tapasztaltunk.
Mindenkinek ajánlom!
Offi Ház Hotel Eger - Környék