Holiday

Holiday adatlapja

Regisztráció2016.03.09
Utoljára itt2022.03.19

Szörnyű 2018. január 5.a párjával járt itt
Ajándékul szántuk egymásnak a férjemmel ezt az év végi,kellemesnek ígérkező programot. Sajnos,bizonyos dolgok rémálomba illők voltak. Kezdve a szállással,ami az első csalódást okozta. A szoba ugyan tágas volt,de olyan érzést keltett,mintha valami munkásszállón lennénk. Megpróbáltunk cserét kérni,ám a szálláshely vezetőjétől kioktatást kaptunk.
Kiváló 2019. január 6.a párjával járt itt
12 évvel ezelőtt,egy barátnőmmel voltunk vendégei a Hotel Napfény-nek. Akkor is nagyon kellemesen éreztük magunkat. Mivel nyár volt a szomszédos fürdő strandját látogattuk meg,tehát nem is tudom,hogy akkoriban volt-e saját wellness részlege a hotelnek. 2018. -ban egy decemberi hétvégén élvezhettük a szálloda szolgáltatásait.
Kiváló 2016. március 9.a párjával járt itt
Második alkalommal élvezhettük a szálloda vendégszeretetét,és most sem csalódtunk. Aki nyugodt kikapcsolódásra vágyik,itt a helye. Aki kellemes családi időtöltést szeretne,kicsi,vagy nagyobb gyerekekkel,irány a Három Hattyú! Baráti társaságoknak is ajánlani tudom. Kényelmes szoba Balatoni panorámával,tisztaság,bőséges és nagyon ízletes ételválaszték.