Ida2

Ida2 adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2014.07.05

Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Már nem először jártunk itt. Mindíg tetszett az elszállásolás, és a személyzet hozzáállása a vendéghez. Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk, de amiért jöttünk, azt megvalósítottuk. Elmentünk a Déryné múzeumba, és megnéztük a Munkácsy trilógiát. Olyan szép volt, ahogyan leírták.
2014. június 5.a párjával járt itt
A szoba jó volt, de túl közel volt a lift. A TV adók tragikusak,/bár nem ezért mentem, de a megszokott adók, HIR tv, ECHÓ tv, hiányoztak. / A kaja minősége nagyon gyenge, bár, vagy éppen ezért, nem sokat eszünk. Szerintem 2010 óta járunk a szállodába, azóta nagyon sokat romlatt. A víz és a strand szuper, de hiányoltam, hogy a csúzda nem működött.
2014. július 5.a párjával járt itt
+ két unoka. 501-502-s szobák. Tavaly kivételével évek óta ide járunk. Tavaly már az utószezon szeptemberben kezdődött, sajna/ Szeretem az egész helyet. Sajnos a keleti oldalt szeretem, ahol még nem volt ablakcsere, ami vihar esetén zavaró. A TV /bár nem a nézéséért mentünk/ pici, és magasan van. A Hir TV-t értékelem.