Hotel Marina-Port Balatonkenese ★★★★

Hotel Marina-Port Balatonkenese
8174 Balatonkenese, Kikötő u. 4.

Hotel Marina-Port Balatonkenese a térképen

Hotel Marina-Port Balatonkenese értékelése:

1. helyezett a 21 balatonkenesei szállás közül
11. helyezett Balatonon - 1116 szállás közül

Hotel Marina-Port Balatonkenese bemutatkozása

A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek és vadonatúj fitness- és wellness centrumának köszönhetően a Balatonpart egyik legigényesebb négycsillagos szállodája, amely Balatonkenese modern kikötőjének szomszédságában várja vendégeit.

Hotel Marina-Port Balatonkenese képei

Hotel Marina-Port Balatonkenese

Hotel Marina-Port Balatonkenese vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Most voltam, és mégis nehéz előkaparni a benyomásokat, annyira semmilyen a szálloda. Na jó, kívülről ronda. Belül jobb. Szoba? Nem kicsi, de amúgy semmilyen. Reggeli? Semmi extra, semmi nem rossz, de nem kiemelkedő. Vacsora? Mindent megettem, de nem hagyott nyomot. Személyzet? Kedves, udvarias, hozza a 4* elvárásokat, de semmi plusz.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
A szobák kényelmesek, a reggeli gazdag, bőséges a kínálat, nagyon finom minden. Az ebéd, vacsora választéka sokkal szerényebb, unalmas az állandóan jelen lévő rántott hús. Ebédnél, vacsoránál gyakran elfogyott a legkelendőbb étel, kérni kellett és várakozni kellett rá, elég soká.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Pihentető, élménydús hétvégét töltöttünk itt az ősszel. 1 éves gyerkőccel voltunk, élvezte a pancsolót, a játszóházat is. Örültünk,hogy voltak bébiételek, annyival kevesebbet holmit kellett vinni :) Ízletesek voltak a vacsorák is. Bőséges,folyamatosan töltötték fel az edényeket. Minden este volt hal, aminek nagyon örültünk,mert mind a hárman szeretjük a halakat.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Barátainkkal voltunk, a 2 gyerek mindig tudott valahol játszani. A játszóházban, a gyerekmedencében. Szerették az animációs szobát, ahol kipróbálhatták kreativitásukat. A félpanziós ellátás számunkra tökéletes volt. Ajánljuk gyerekes családoknak, hiszen nagyon gyerekbarát a szálloda. Még megyünk.
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Toalettpapír nem háromrétegű,tisztaság kifogástalan, rendkívül családbarát, gyermekcentrikus üdülőhely,gazdag szabadidős kínálat, minden korosztály megtalálja igényeit 0-tól a 99 éves korig. Sószobát nem találtunk,a termálmedence felnőtteknek hiányzott. A szauna kiváló volt , igényesen tiszta. Az úszómedence csodálatos, építészetileg kihasználták a vízközelséget.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A negatívumok ellenére nagyon jól éreztük magunkat, de tény, hogy a hotel a szobánkban tapasztaltak szerint a 4 helyett inkább 3 csillagot érdemelt volna. Sajnos a fürdőszobában nem lehetett zuhanyzásra átváltani a csapot, mert a víz jelentős része még így is a csapon folyt, nem pedig a tusolórózsán, illetve a mosdókagylóban sem működött a leeresztőszelep, így ki kellett venni a lefolyóelzárót ahhoz, hogy ne 20 perc alatt távozzon a víz a kagylóból.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Minden nagyon szuper volt a hotelban. A kislányunk imádta a kézműveskedést, az óriás sakkot. Az ételek nagyon finomak voltak. Nagyon jó a wellness részlet, a saját part, napozóágyakkal, napernyőkkel. A személyzet kedves, segítőkész. Gyerekes családoknak szívből ajánlom! Nekem Balatonkenese volt egy kicsit üres. . .

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Minden kisgyerekes családnak nyugodt szívvel ajánlom a Hotelt. Ez a nyaralás róluk szólt: játszóház, animátorok, gokart, elektromos kisautó, gyerekmedence, játszótér, étkezések között szinezők, saját strandrész a Balatonon, kerékpárbérlés. . . . minden-minden a gyerekekről szól. Nem okozott problémát, hogy a gyerekek délben még alszanak, mert felsétálunk a szobába és kialudtan folytatódhstott a móka.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Nagyon gyerekbarát szálloda, rossz idő esetén is rengeteg játéklehetőség, mint a kismedence, játszóház, pingpong, biliárd, csocsó, kézműves kreatívoskodás. Közvetlen a Balaton parton van, így bármikor lehet menni fürödni, azonban kicsi mélységű hely nincs kialakítva a legkisebbeknek, így 5 éves kortól használható inkább (kb 80 cm mély a szélén)
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése, a szobák színvonala,a személyzet, a balatonparti kényelem kíváló volt. Kifogásolható, hogy a parton nem láttunk zuhanyozót,amit a balatoni fürdőzés előtt- után a higiéniai előírások szerint használni kellene. A büffévacsorák színvonala erősen kifogásolhatók voltak.

Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 42.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.11-ig
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 19.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Telekom Hotel
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 21.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, felnőtt és gyermek sport animációs programokkal
2020.04.09. - 2020.04.13.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.11.15-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.998 - 12.855,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 34.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, LED-Show-val, tüzijátékkal, tombolasorsolással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 12.750 - 31.503,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.11-ig

Szállodák Balatonkenese környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi miniszabi (2 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BalatonkeneseX