Iduka

Iduka adatlapja

3Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2019.04.23
Utoljára itt2019.04.23

Néhány kiemelt értékelés

Gyenge 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Második alkalommal szálltunk meg a szállodában. Az előző évből tanulva - a szoba enyhén szólva retro volt - egy "un" felújított szobát foglaltam, gondolva arra, hogy a fürdőben a kapaszkodó nem fog kiesni, valamint a szoba berendezése kényelmesebb lesz. Már a megérkezésünkkor a parkolás nehézséget jelentett, bár előző évből ezt is tudtuk, bár 1.
4Személyzet
3Tisztaság
1Ár / érték arány
2Kényelem
2Szolgáltatások
2Étkezés
Danubius Hotel Annabella válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy a vendégünk volt és hogy szállodánkat választotta. Elnézést szeretnénk kérni a kellemetlenségekért. Az a célunk, hogy minél inkább fejlődjünk.
Bízunk benne, hogy ad nekünk még egy esélyt.
Üdvözlettel:
Hotel Management
2022. augusztus 27., , Danubius Hotel Annabella
Kiváló 2021. október 26.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk egy kellemes hosszú hétvégét a hotelben. Elégedettek vagyunk, azt kaptuk amit vártunk. Ár-érték arány megfelelő. A szoba tágas, tiszta, a személyzet nagyon segítőkész, a vendégek kiszolgálása teljes körű. Az ételek finomak, háziasak, változatosak voltak. Összességében elégedettek vagyunk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
2019. április 23.gyerekekkel járt itt
Kellemesen töltöttük el a szállodában a Húsvéti ünnepet. Elégedettek voltunk a személyzettel, a wellness részleggel, a szervezett borkóstolással, és nagyon kellemes volt a kisvasúttal való városnézés is. Ár/érték arány megfelelő, ajánlom kisgyerekes családnak és idősebb, pihenésre vágyóknak is.
5Személyzet
4Tisztaság