Ikicasillas

Ikicasillas adatlapja

Regisztráció2016.11.25
Utoljára itt2017.10.22

Gyenge 2016. november 25.barátokkal járt itt
Ma jártam itt az egyik barátommal. Beülltünk, majd a pincér megjelent két étlappal. Pár perc múlva jött és kérdezte az ital. Üdítőt ittunk mindketten, majd a kiszolgálás során KÉZbe hozza a két italt és nem az asztalra helyezve, hanem KÉZbe szolgálta fel. Kérdezte, hogy sikerült e választani. Én kértem egy fokhagyma krémlevest.
Átlagos 2016. november 30., kollégákkal járt itt
Júniusban egy randit szerveztem erre a helyre. Beültünk a belső részre, 40 perc várakozás után úgy döntöttünk, hogy most már maradunk, ezért kimentünk a teraszra, ahol azonnal jött is a pincér. [moderálva - a szerk. ] Akkor a kiszolgálással, étellel és itallal meg minden egyébbel meg voltam/voltunk elégedve.
Átlagos 2017. február 5., kollégákkal járt itt
Rendeltem ma ebédet kiszállításra. Kár volt. 10óra előtt rendeltem és 12 után kaptam meg, ráadásul hidegen. A menü levese májgaluska leves. Az a leves oké (bár szerintem sótlan volt és borsos) a májgaluska, ami minden volt csak nem máj és nem galuska. Ilyet még nem ettem. Kemény volt és ha kiraktam a zányér szélére, fél perc alatt nagyon kiszáradt.