Park Vendéglő Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Park Vendéglő Keszthely vélemények

2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Ha az üdülés során önellátók vagyunk, általában az éttermek menüi közül választunk, megkeresve, hogy hol vannak olyan árak, amit a pénztárcánk elvisel. Június elején itt találtunk elfogadható menü árakat, s mint tapasztaltuk, az ételek minőségére, mennyiségére nem lehetett panaszunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. október 21.a párjával járt itt
Egy hosszú út után megéhezve tértünk be egy ebédre, a hely és az étel melyet rendeltünk az elvárásunk alatt maradt minőségre, így az ár érték arány gyenge minősítést érdemel. Valószínű másoknak is hasonló lehetett a véleménye mert egy koradélutánni időben ketten voltunk az étterembe.
Kiváló 2019. augusztus 27.a párjával járt itt
Véletlenszerűen tértünk be ebédelni,ahol szerettünk volna eredetileg a közelben enni,ott sokan is voltak és választék sem igazán volt! Nem csalódtunk,gyors és barátságos volt a kiszolgálás és finom az ebéd :) Mind a ketten meg voltunk elégedve és a kávé is fincsi volt :) Fizetéskor is rugalmasak voltak :)Máskor is betérünk ha erre járunk :)Ajánlom jó szívvel mindenkinek :)
Szörnyű 2018. július 23.barátokkal járt itt
Vasárnap tértünk be az étterembe hosszas keresgélés után és nagyon éhesen. Az első csalódás már a bejáratban ért minket, az udvaron álló asztalok ugyanis mind áztak az esőben, mivel csak egy egy napernyő védte őket. Oké, akkor menjünk be, úgyis hűvös van. Belépünk, köszönünk, semmi válasz.
Szörnyű 2017. augusztus 21.családjával járt itt
Délutáni órában mentünk be ebédelni. Már negatívnak számított, hogy befelé menet egyik pincér sem köszönt. Nagy sokára kaptunk étlapot-már ekkor azon voltunk ,hogy távozunk-még csak meg sem kérdezte, italt hozhat e. Hosszabb várakozás után jött az étel rendelés felől érdeklődni a pincér,amikor megkérdezte, hogy italt kérünk e, bár hárman voltunk, csak kettőnktől kérdezte.
Gyenge 2016. november 25.barátokkal járt itt
Ma jártam itt az egyik barátommal. Beülltünk, majd a pincér megjelent két étlappal. Pár perc múlva jött és kérdezte az ital. Üdítőt ittunk mindketten, majd a kiszolgálás során KÉZbe hozza a két italt és nem az asztalra helyezve, hanem KÉZbe szolgálta fel. Kérdezte, hogy sikerült e választani. Én kértem egy fokhagyma krémlevest.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Keszthely sétáló utcáján kaptuk a szórólapot, az alapján szimpatikusnak tűnt a hely. Az étteremhez érve ismét csak biztosak voltunk abban hogy jó hely, hiszen majdnem telt ház volt. Nagy nehezen kaptunk egy öt személyes asztalt, rendeltünk az ital még csak időben kijött de az étel. . .
2015. július 30.a párjával járt itt
A Keszthely főterén kapott szórólap jóvoltából jutottunk el az étterembe hétkönap ebédelni. Jó 10 évvel ezelőtt többször megfordultunk itt, és szép emlékeink voltak. Most sem ért kellemetlen meglepetés, az árak kifejezetten alacsonyak, az adagok bőségesek - a legtöbb ételből kis adag is rendelhető - a minőség elfogadható.
Szörnyű 2014. szeptember 29., kollégákkal járt itt
Nagyobb társasággal tértünk be hazafele menet útközben. Bár ne tettük volna. . . Odaérkezvén az 1-es számú pincért, mikor kérdeztük, hogy van-e szabad asztal 10 főre az volt a válasz, hogy "jajj". Eme kellemes fogadtatás után helyet foglaltunk az egyik belső teremben.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Szörnyű 2014. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Családdal tértünk be meglehetősen éhesen. Hűvös esős nap volt, ezért mindenképpen a belső teremben akartunk helyet foglalni, de mivel az már igencsak tele volt, ezért kifordultunk a "kerthelyiség" felé, ami valójában egy magas falakkal körbevett szűk kis sikátor, fedett boxos beülős asztalokkal.