Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend
9900 Körmend, Rákóczi Ferenc u 53.

Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend a térképen

Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend értékelése:

3. helyezett a 6 körmendi étterem közül
204. helyezett Nyugat Dunántúlon - 744 étterem közül

H-CS 11:00-22:00
P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
étterem, pizzéria, salátabár, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
grill ételek ...
Gépzene:
rádió
magyar, angol, német, olasz
Visa, EC/MC
DAB, Schöfferhofer

Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend bemutatkozása

Az étterem Körmenden a nyugati határszéltől 25 km-re , frekventált helyen, a 8-as sz. főút mellett található saját, őrzött parkolóval. Az épület régebben gőzmalomként működött, ami 2009-ben felújításra, átalakításra került. Régi funkcióját mai napig neve őrzi. Az étterem befogadóképessége 70 fő. Emellett az alsó, illetve felső teraszon további 60 főt tudunk kiszolgálni. Étlapunkon mediterrán ételek mellett a hazai ízek is fellelhetők. Helyben, fatüzeléses kemencében sütött pizzáink eredeti olasz alapanyagokból készülnek. Kisgyermekek részére játszósarkot alakítottunk ki az étteremben. További szolgáltatásaink: korlátlan internet hozzáférés. Üdülési csekk, SZÉP kártya elfogadóhely vagyunk.

Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend képei

Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Ritkán érez az ember étteremben kifejezetten erős szorongást, de most ezt éreztük, amikor útközben megálltunk családommal vacsorázni ezen a helyen. Igazából legszívesebben már a rendelés felvétele után távoztunk volna, de későre járt és nem sok esély volt arra, hogy máshol együnk.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Az étterem tiszta, a berendezés barátságos, kényelmes, szép. 5-6 asztalra egy pincér jutott, ami egy kicsit érezhető volt, de nagyon nem volt zavaró. Az ételek jónak mondhatóak, steaket rendeltünk, ami finom volt bár lehetett volna kicsit nagyobb adag, illetve tintahalkarikákat ami finom volt és megfelelő adag. Desszertnek egy tejeskávét kértem, ami kifejezetten finom volt.

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Már másodszor jártam itt, egy hónapon belül. Gondoltam, ha másodjára megyünk, akkor más pincért fogunk ki. Sajnos nem. Először is a pozitív dolgok. Nagyon szép környezet, nagyon igényes étteremről van szó. Nagyon tetszik az étterem elválasztó falába épített akvárium is, ámbár szerintem azoknak a halaknak kicsi a hely (akvarista szemmel nézve), de ez legyen a legkisebb baj.

2017. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. május 7.
Kirándulás után érkeztünk egy kb. 20 fős csoporttal. Érkezés előtt kb. egy órával jeleztük érkezésünket, hogy számítsanak ránk. Ehhez képest 3 asztalt jelöltek ki számunkra. Össze tudták volna őket forgatni, hogy a csapat ne váljon szét, de így kénytelenek voltunk külön ülni. A pincérek egy kicsit szétszórtnak tűntek.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Az ételek íze finom volt, főleg a gyrosos pizzát tudom ajánlani mindenkinek, a kiszolgálás jó, viszont drága.
Az is tetszik, hogy kínálnak leveseket, főfogásokat, desszerteket is, sőt még aki salátát vagy pizzát enne is tud bőven válogatni.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Néhányszor megfordultam már itt. Maga az étterem nagyon szép, gyönyörűen felújították ezt a régi épületet. A berendezés tényleg igényes, modern, a pincérek is kedvesek és udvariasak. Ami még pozitívum, hogy jó helyen található, a 8-as főút mellett. Viszont én az ételektől nem voltam elájulva. Többféle ételt kipróbáltam már, nem rossz, de mégsem hagyott egyik sem maradandó élményt bennem.

Legnépszerűbb csomagok Körmenden és környékén
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 25.890,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.12. - 2022.01.31.
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 12.800 - 16.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.22.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.06.30.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 34.950,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.03.31.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Hotel Írottkő
Kőszeg
6 nap/5 éjszaka 9.260,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpár bérléssel, masszázzsal, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.

Szállodák Körmend környékén
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 5 éj)
3=4 éjszaka

Gőzmalom Hotel & Étterem KörmendX