ilda
2010

ilda adatlapja

Autóval
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Luxust szerető utazó  •  Burger-imádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Utazás- mániás
Regisztráció2016.05.15
Utoljára itt2016.05.25

2016. május 15.családjával járt itt
Már visszatérő vendégek vagyunk, nagyon szeretünk idejárni, a személyzet nagyon kedves, a kiszolgálás kiváló. A medencék megfelelőek, jó hogy van fedett gyermek benti medence is! Viszont nyáron nagyon kevés az árnyékos terület és az étterem étlapján található ételek drágák és kis adagot tartalmaznak!
Kiváló 2016. május 15.barátokkal járt itt
Imádom ezt a helyet! ! ! Kiváló a személyzet, az animátorok fantasztikusan foglalkoznak a gyerekekkel! A nyugalom sziget, ahol feltöltődni és pihenni fantasztikusan lehet! Az ételek nagyon bőségesek, finomak, és a nem hétköznapi ételek is megtalálhatóak nap mint nap! A kilátás a tóra bámulatos, varázslatos!
Érdekes 2016. május 15.családjával járt itt
Télen és nyáron egyaránt szuper kis hely, nyáron nagyon sok medence áll a rendelkezésünkre, télen meg nagyon jó a sok fedett medence! Szép kerttel és környezettel rendelkezik. A személyzet kedves, a ételek megfelelőek! Egy kissé viszont bosszantó, hogy télen az öltöző az alagsorban található, hosszú lépcsőn át eljutva és kevés az öltözőbox!