Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő

városi Termálfürdő közül
Kategória
Termálfürdő
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ CserkeszőlőCserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő
8 fotó

2021.08.29-ig
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
51.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 88 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
Magyarország egyik legismertebb és egyik legszebb helye a Cserkeszőlő-i fürdő komplexum. Óriási zöld terület, sok árnyékot adó fa. Sok medence különböző hőfokkal és sok élményelemmel. Nagyon kényelmes az emeleti pihenőhely. Sok ággyal,amiken betét is van, hogy ne legyen kemény. A sok vendég ellenére itt mindig volt szabad ágy egy kis kellemes lazításra.
Kiváló 2019. február 24.a párjával járt itt
Szeretem a helyet, a sok különböző medencét, A termál rész nyugodtságát, A személyzet odafigyelését. Sajnálatos módon a magánkézben működő vállalkozás 18.ig volt nyitva de már 17-kor sehol se volt, - mivel csak egy napara mentünk le, így nem jelentkeztünk be.Sokan voltak de rend és tisztaság volt mindenhol.
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Busszal mentünk a fürdő bejárattól 1 perc a buszmegálló. Hatalmas park várt bennünket nagyon szép tiszta medencékkel amik különböző hőfokúak voltak A hullám medence nagyon tetszett és még aerobikot is tartott egy fiatal ember. Mindent kipróbáltunk és bár rengeteg ember volt mégis tudtunk kényelmesen fürödni.
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 22.családjával járt itt
A fürdőben másodszor jártam, az elmúlt években semmit sem változott, illetve van egy építkezés a területen, mintha ott felejtették volna, egy félbehagyott faház, nem tudtam eldönteni mi lesz belőle. A bejárat vonalában található büfékben zsúfoltság, ideges személyzet, kevés ülőhely, ugyanakkor kellemes árak, széles választék.
Átlagos 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Egy forró nyári napot választottunk. A férjem már régen kíváncsi volt a fürdőre. Fizetős a parkoló! Nagyon jó a víz, amit több hőfokon is ki lehet próbálni, mi a közepeset választottuk. Kellemes hely, barátságosak az emberek. Nagy területen fekszik, érdekes a "ponyvacsúszda", máshol még nem találkoztunk ilyennel.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 93 városban járt márFelfedező - 65 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1681 feltöltött kép
Átlagos 2017. július 25.a párjával járt itt
Nagyon sok jót hallottam róla, és úgy gondoltam, kellemes lesz egy szezon előtti néhány napos fürdőzés, amikor még nagyon jól esik a meleg vízben lubickolni a hűvös időben. Éltünk vele, hogy délután 4től valamivel olcsóbb a belépőjegy, de így voltak ezzel mások is, és elég nagy tömeg volt már az öltözőben is.
Itt fényképeztem:
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő -
Még több kép (2 db) >>
2017. február 18.családjával járt itt
Nyáron jártunk itt a családdal hétköznapon. Hatalmas területen van a strand és a hozzá tartozó épületek. Sajnos itt is fizetős a parkolás ami negatívum. Tetszik a sok és minden korosztály igényeit kielégítő medence fedett és beltérit is beleértve. A ponyvacsúszda is remek, máshol még nem találkoztam ilyennel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 26.családjával (gyerekekkel) járt itt
Ősszel jártunk a Cserkeszőlőn, így a téli fürdőt próbáltuk ki. Ám a strand területén sétálva arra gondoltam, szívesen visszajönnénk nyáron is megnézni a kinti medencéket is. A fürdő területén nagy tisztaság, tágas öltözők, higiénikus mosdók vannak, ami pozitív tapasztalat más zsúfolt fürdőkkel szemben.
2016. május 18.családjával (gyerekekkel) járt itt
Tavaly családdal és baráti körrel volt szerencsénk kihasználni a fürdő adottságait. Nekünk nagyon tetszett, állítólag fel lett újítva nem régen, szóval nem tudom miben változhatott az előzőekhez képest, de az elvárásainknak megfelelt. Kicsi, nagy, fiatal, idős, mindenki megtalálja a neki legmegfelelőbb kikapcsolódást itt.
2016. május 15.családjával járt itt
Télen és nyáron egyaránt szuper kis hely, nyáron nagyon sok medence áll a rendelkezésünkre, télen meg nagyon jó a sok fedett medence! Szép kerttel és környezettel rendelkezik. A személyzet kedves, a ételek megfelelőek! Egy kissé viszont bosszantó, hogy télen az öltöző az alagsorban található, hosszú lépcsőn át eljutva és kevés az öltözőbox!
14 értékelés / 2 oldalon