Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Fürdő u. 25.

Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Magyarország egyik legismertebb és egyik legszebb helye a Cserkeszőlő-i fürdő komplexum. Óriási zöld terület, sok árnyékot adó fa. Sok medence különböző hőfokkal és sok élményelemmel. Nagyon kényelmes az emeleti pihenőhely. Sok ággyal,amiken betét is van, hogy ne legyen kemény. A sok vendég ellenére itt mindig volt szabad ágy egy kis kellemes lazításra.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Szeretem a helyet, a sok különböző medencét, A termál rész nyugodtságát, A személyzet odafigyelését. Sajnálatos módon a magánkézben működő vállalkozás 18.ig volt nyitva de már 17-kor sehol se volt, - mivel csak egy napara mentünk le, így nem jelentkeztünk be.Sokan voltak de rend és tisztaság volt mindenhol.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Busszal mentünk a fürdő bejárattól 1 perc a buszmegálló. Hatalmas park várt bennünket nagyon szép tiszta medencékkel amik különböző hőfokúak voltak A hullám medence nagyon tetszett és még aerobikot is tartott egy fiatal ember. Mindent kipróbáltunk és bár rengeteg ember volt mégis tudtunk kényelmesen fürödni.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
A fürdőben másodszor jártam, az elmúlt években semmit sem változott, illetve van egy építkezés a területen, mintha ott felejtették volna, egy félbehagyott faház, nem tudtam eldönteni mi lesz belőle. A bejárat vonalában található büfékben zsúfoltság, ideges személyzet, kevés ülőhely, ugyanakkor kellemes árak, széles választék.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy forró nyári napot választottunk. A férjem már régen kíváncsi volt a fürdőre. Fizetős a parkoló! Nagyon jó a víz, amit több hőfokon is ki lehet próbálni, mi a közepeset választottuk. Kellemes hely, barátságosak az emberek. Nagy területen fekszik, érdekes a "ponyvacsúszda", máshol még nem találkoztunk ilyennel.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok jót hallottam róla, és úgy gondoltam, kellemes lesz egy szezon előtti néhány napos fürdőzés, amikor még nagyon jól esik a meleg vízben lubickolni a hűvös időben. Éltünk vele, hogy délután 4től valamivel olcsóbb a belépőjegy, de így voltak ezzel mások is, és elég nagy tömeg volt már az öltözőben is.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron jártunk itt a családdal hétköznapon. Hatalmas területen van a strand és a hozzá tartozó épületek. Sajnos itt is fizetős a parkolás ami negatívum. Tetszik a sok és minden korosztály igényeit kielégítő medence fedett és beltérit is beleértve. A ponyvacsúszda is remek, máshol még nem találkoztam ilyennel.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ősszel jártunk a Cserkeszőlőn, így a téli fürdőt próbáltuk ki. Ám a strand területén sétálva arra gondoltam, szívesen visszajönnénk nyáron is megnézni a kinti medencéket is. A fürdő területén nagy tisztaság, tágas öltözők, higiénikus mosdók vannak, ami pozitív tapasztalat más zsúfolt fürdőkkel szemben. Nagyon kellemesek a meleg vizű medencék, a kintieket kedveltem legjobban.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly családdal és baráti körrel volt szerencsénk kihasználni a fürdő adottságait. Nekünk nagyon tetszett, állítólag fel lett újítva nem régen, szóval nem tudom miben változhatott az előzőekhez képest, de az elvárásainknak megfelelt. Kicsi, nagy, fiatal, idős, mindenki megtalálja a neki legmegfelelőbb kikapcsolódást itt. Nagyon nagy területen van, rengetek medencével.

2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Télen és nyáron egyaránt szuper kis hely, nyáron nagyon sok medence áll a rendelkezésünkre, télen meg nagyon jó a sok fedett medence! Szép kerttel és környezettel rendelkezik. A személyzet kedves, a ételek megfelelőek! Egy kissé viszont bosszantó, hogy télen az öltöző az alagsorban található, hosszú lépcsőn át eljutva és kevés az öltözőbox!

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Cserkeszőlőn és környékén
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2021.01.22. - 2021.09.06.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.30.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, forralt borral, wellness-részleg és fitneszterem, fürdőköpeny használattal, hidromasszázzsal
2020.12.01. - 2021.02.28.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 24.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, pezsgőfürdő és szauna használattal, sportolási lehetőségekkel, játszóparkkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2021.12.22.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2021.05.25.
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.950 - 19.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nálkül, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.05. - 2021.09.30.
2 nap/1 éjszaka 5.213 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.30.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.700 - 27.560,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.11.30.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.28.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
4 nap/3 éjszaka 9.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2021.12.31.

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cserkeszőlő
Tisza Hotel Cserkeszőlő
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
2=3 akció

Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ CserkeszőlőX