Tisza-parti Termálfürdő Apartman Tiszakécske

3. helyezett a 10 tiszakécskei szállás közül
190. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Tisza-parti Termálfürdő Apartman Tiszakécske vélemények

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Már visszatérő vendégek vagyunk, nagyon szeretünk idejárni, a személyzet nagyon kedves, a kiszolgálás kiváló. A medencék megfelelőek, jó hogy van fedett gyermek benti medence is! Viszont nyáron nagyon kevés az árnyékos terület és az étterem étlapján található ételek drágák és kis adagot tartalmaznak!

nagytamasne TOP szállásértékelő
2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 3.
Tágas, kényelmes, sok ablakos világos házikót kaptunk. Minden tiszta. A konyhában mindent megtaláltunk(működőképesen)amire csak szükségünk volt. A mosogatógépet is használhattuk. A fürdőszobába viszont el kellene egy hajszárító főleg télen. Egyébként jót pihentünk. Csendes a környék, a fürdő is csak pár lépés. A reggeli úszás és a késői nyitva tartás miatt is vissza fogunk ide jönni.

Tünde Vendégház
Érvényes: 2021.12.03-ig

Szállodák Tiszakécske környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

TiszakécskeX