Illésné Márta

Illésné Márta adatlapja

Regisztráció2014.02.19
Utoljára itt2014.07.26

Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
2013 novemberében jártam itt a férjemmel. 3 csodás napot töltöttünk el. A szobánk tiszta és nagyon szép volt a kilátás. Az étterem nagyon finom és elegáns volt. A felszolgálás és az étkezés nagyon tökéletes volt. A hangulatot a zenészek fokozták. Kellemes volt itt lenni. Még szeretnénk újra ide el látogatni.
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
2013 telén voltam itt pihenni a lányommal. 3 csodálatos napot töltöttünk el. A hóesésben kinnt fürödni a jó meleg vízben egy klassz élmény volt számunkra. A Welness nagyon jó, csak kicsinek bizonyult a sok vendég miatt. A személyzet rendkivül előzékeny, az étkezés kellemes helyen, bőséges és finom volt minden.
Kiváló 2014. március 13.gyerekekkel járt itt
A lányommal voltunk itt. 3 csodás napot töltöttünk el. A pihenni vágyóknak egy igazi felüdülés. Az ételek és a felszolgálás nagyon udvarias volt. Kellemes hely, csak ajánlani tudom minden pihenésre vágyónak. Egy rendkívül elegáns hely. "A fekete macskát kötelező megsimogatni. " Ezt a mondatot megérted, ha elmész ide nyaralni.