Corvus Hotel Bük, Bükfürdő ★★★

Corvus Hotel Bük, Bükfürdő
Corvus Hotel Bük, BükfürdőCorvus Hotel Bük, Bükfürdő
Corvus Hotel Bük, BükfürdőCorvus Hotel Bük, Bükfürdő

Corvus Hotel Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Büki Gyógyfürdő Nyugat-Magyarország egyik legkedveltebb fürdője, mely immár 35 éves múltra tekint vissza. A Corvus Hotel Bük e gyógyfürdő bejáratától 110 méterre helyezkedik el. Sárvártól és Szombathelytől 27 kilométer távolságra, Soprontól 52 kilométerre, Bécstől pedig 130 kilométerre található.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Corvus Hotel Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk.A személyzet nagyon kedves.A kiszolgálás remek.Az ételek is ízletesek és változatosak voltak.A hotelban és a szobákban tisztaság volt.A szilvesztert remekül megszervezték,előadók voltak,és a hangulatot a remek zenekar biztosította.Szeretnénk az idén is a szilvesztert ott tölteni.
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
2013 novemberében jártam itt a férjemmel. 3 csodás napot töltöttünk el. A szobánk tiszta és nagyon szép volt a kilátás. Az étterem nagyon finom és elegáns volt. A felszolgálás és az étkezés nagyon tökéletes volt. A hangulatot a zenészek fokozták. Kellemes volt itt lenni. Még szeretnénk újra ide el látogatni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2014. február 10.a párjával járt itt
Egy kuponos 3 nap, 2 éjszakára jöttünk a férjemmel a Corvus Hotelbe 2013. februárjában. Nagy előnye a hotelnek, hogy közel van a buszpályaudvarhoz és a Gyógyfürdőhöz is. A recepción kedvesen fogadtak, elmondtak minden fontos információt, fürdőköntöst kértünk és kaptunk.
Corvus Hotel Bük, Bükfürdő - SzobákCorvus Hotel Bük, Bükfürdő - BelsőCorvus Hotel Bük, Bükfürdő - VendéglátásCorvus Hotel Bük, Bükfürdő - VendéglátásCorvus Hotel Bük, Bükfürdő - Wellness
2014. január 6.a párjával járt itt
Az étkezések rendkívül jók voltak, a szilveszteri menű akár lehetett volna kevesebb is, akkor is 5 csillagot kapott volna.
A személyzet barátságos.
A zene kicsit túlságosan hangos volt (mint minden hasonló rendezvényen, minden résztvevő panaszolta, de nem szóltunk (udvariasságból)
A konyha feletti szobában időnként nagyon hangos a szagelszívó.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nyáron voltunk ott. Nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom mindenkinek! :)Kaptunk belépőt a gyógyfürdőbe,ahol egy egész napot tölthettünk el. Központi helyen van. Reggelivel nagyon elégedettek voltunk. Esti zenét hiányoltam,ezért más szálloda udvarán töltöttük az estét ahol koktélozni és táncolni lehetett. Biztos ez csak nekem hiányzott.
Kiváló 2013. december 10.gyerekekkel járt itt
Családommal kétszer pihentünk itt. A szálloda személyzete nagyon barátságos, segítőkész. A szobák kényelmesek és tiszták. A hotelban is többféle szolgáltatást lehet igénybe venni. A konyhája nagyon jó, istenien főznek. A hotel kb. 100 méterre van a fürdőtől. Nem mellékesen szívesen fogadják a kutyákat is. Szeretünk ide jönni. Jó szívvel ajánlom mindenkinek aki csendre és pihenésre vágyik.
2013. október 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagy előnye, hogy közvetlenül a gyógyfürdő mellett van. Ár-érték arányban főleg a nagyszerű konyha miatt Bükfürdőn szerintem a legjobb. A vendég a szálloda saját pezsgőfürdőjét is igénybe veheti, kerékpárt is lehet bérelni.
Kiváló 2013. június 14.a párjával járt itt
Már tőrzsvendégnek tartom magunkat . Nagyon jó a személyzet családbarát jó a konyha Gratulálok! ! Nagyon jó ,hogy a gyogyfűrdő kőzel van. Jó lenne ha ott lehetne fűrdőbelépőt venni ami napi tőbbszőri belépést tessz lehetővé. Gratulálok csak igy tovább. Mindenkinek tudom ajánlani. Amikor az időnk engedi akkor meggyűnk. Az árai nagyon kedvezőek a tőbbi szálláshelyhez viszonyitva.
Corvus Hotel válasza
Köszönjük a kedves szavakat! Várjuk Önöket legközelebb is!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Már többször jártunk Bükfürdőn és a Corvus Hotelben is. Nagyon kedves a személyzet, kényelmes jól felszerelt a szoba, bőséges és választékos az étterembe kínált étel.
Mindig jól éreztük magunkat, kellemes csöndes pihenőhely, ahogy tehetem újból felkeresem. Jó a szálláslehetőség, nagyszerü a strand és nem utolsó sorban jó lehetőség nyilik a környéken kirándulásra.
Corvus Hotel válasza
A teljes személyzet nevében köszönöm a dicséretet. Visszavárjuk Önöket.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Tavaly késő összel voltunk a Corvus Hotelben. Többször jártunk már a Gyógyfürdőben, de még nem szálltunk meg itt. Mindenkinek tudom ajánlatni, konyhája kitünő, személyzete kedves, barátságos, udvarias. Közel van a híres gyógyfürdőhőz
tehát ha valaki kényelmesen akar pihenni és jól érezni magát
aki szeret finomat enni,az a Hotel Corvust válassza.
Corvus Hotel válasza
Köszönjük a pozitív értékelést! Visszavárjuk Önöket!