inef

inef adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2017.05.09

Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Már többször jártunk Bükfürdőn és a Corvus Hotelben is. Nagyon kedves a személyzet, kényelmes jól felszerelt a szoba, bőséges és választékos az étterembe kínált étel. Mindig jól éreztük magunkat, kellemes csöndes pihenőhely, ahogy tehetem újból felkeresem. Jó a szálláslehetőség, nagyszerü a strand és nem utolsó sorban jó lehetőség nyilik a környéken kirándulásra.
Corvus Hotel válasza
A teljes személyzet nevében köszönöm a dicséretet. Visszavárjuk Önöket.
2013. június 18., Halmosi Gábor, PR manager
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk párommal a szállodában, pár napja. Kellemes meglepetés ért amikor megérkeztünk. Nem csak a recepció, hanem a szoba is maximálisan tiszta, rendezett. Kényelmes szoba, csendes környék, udvarias-figyelmes személyzet. A tófürdő a közelbe helyezkedik el.
Kiváló 2015. február 7.a párjával járt itt
A szállod tisztasága, szolgáltatás színvonala nagyon tetszett. Kettesben voltunk párommal a szoba nagysága,felszereltsége, hőmérséklete hibátlan volt. Nagyon tetszett például, hogy a fürdő, mindent a vendég kapcsolhatott kedve szerint be-ki, ilyennel még nem találkoztam. A kinti, szabadtéri medence vize is kellemes hőmérsékletű volt, a januári hidegben.