Hotel Napsugár Hévíz Hévíz
8380 Hévíz, Tavirózsa u. 3.

Hotel Napsugár Hévíz Hévíz a térképen

Hotel Napsugár Hévíz Hévíz értékelése:

9. helyezett a 153 hévízi szállás közül
30. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Hotel Napsugár Hévíz Hévíz bemutatkozása

A Hotel Napsugár egy háromszintes, lifttel, szaunával rendelkező, családias jellegű kisebb szálloda, amely a hévízi tótól 10 percre található.

Hotel Napsugár Hévíz Hévíz képei

Hotel Napsugár Hévíz Hévíz vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Egy céges rendezvény miatt voltam ott a kollégáimmal. Nagyon kényelmes volt az ágy, jó volt a szoba. Különösen tetszett, hogy van kert, közel a Balaton. Sajnos fix menü volt, szívesen megkóstoltam volna az étlapról bármit.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Nagyon jó összkép alakult ki bennünk. A szálloda egyszerű, de a kategóriájának megfelel. Amit vártunk tőle azt megkaptuk. Nagyon jól és otthonosan éreztük magunkat. A két éjszakára jó választás volt. Bár sok mindenre ráférne már egy felújítás, ez a jóérzésünket nem befolyásolta hátrányosan.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a Napsugár Hotelben,ami nem okozott csalódást.
A személyzet kedves,segítőkész volt.Az apartman szoba kényelmes,tiszta,erkélyes.Ami számomra fontos.Itt szeretem, az első kávémat elfogyasztani :-) A reggeli étkezés ,fimom,és nagy választék volt.
Parkolási lehetőség biztosítva.
Csak ajánlani tudom Mindenkinek!

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Marcius elejen szalltunk meg a napsugar hotelben. Nagyon jol ereztük magunkat, nagyon kellmes hely, mar masodszor voltunk ebben a hotelben, de most sem csalodtunk. Nagyon kellemes apartmant kaptunk, kenyelmes aggyal, szuper kis konyha tartozik az apartmanhoz, ahol a reggeli kavenkat meg tudtuk fözni. Az etkezest kuponos megoldassal kaptuk, amit a közeli ettermekben tudtunk bevaltani.

2019. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
2019.02.18-22-ig voltunk az Erzsébet program keretében a szálloda vendégei--csak a legjobbakat tudom mondani róluk--a személyzet kedvessége -segítőkészsége példamutató --mások is tanulhatnának tőlük. Kivánunk a jövőben nagyon sok elégedett vendéget--eröt egészséget minden dolgozónak..Tisztelettel 109-es szoba.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Most jártunk itt először, de ha lehetséges többször is visszamennénk. Kedves, segítőkész volt a személyzet. A reggeli választékos, nagyon finomak. A szoba tisztasága is nagyon rendben volt. A szemben lévő Annabella étterem ételei kiválóak, a kiszolgáló személyzet rettentő figyelmes, udvarias. Többször szeretnénk a Napsugár Hotelbe visszatérni, legalább 4-5 éjszakára.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éve visszajáró vendégek vagyunk. A személyzet ismerősként fogad! Udvariasak,kedvesek előzékenyek! ! A reggelik finomak,bőségesek. Az apartmanok tiszták,ķényelmesek! A szemben lévő vendéglők ,ahol ebédelni vacsorázni lehet jók, megfizethetőek! A fürdő nincs messze! Ár érték arány nagyon jó. Máskor is szeretnènk még a Hotel Napsugárba jönni!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Nagyon tetszett az a megoldás, hogy étkezési kártyát kaptunk és több éteremben lehetett felhasználni.2018. tavaszán is szeretnénk elmenni a Hotel Napsugárba,de minimum 5 éjszakára.Köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat!

Üdvözlettel: Malomházi József és neje

icuska20 TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal töltöttünk el egy hetet a hotelben. Kényelmes, tiszta, csendes, pihenésre kiváló. A konyha mindennel felszerelt, esztétikusak az edények. A személyzet kedves, udvarias, látszik, hogy fontos számukra a vendég elégedettsége. Naponta kivitték a szemetet ami ilyen melegben nagyon fontos. A szobánkból szép volt a kilátás, gyönyörködtünk a csodaszép fenyőfákban is.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Napsugár hotel kényelme, az alkalmazott színvilág, a tisztaság, a személyzet kedvessége és szolgálatkészsége mind-mind hozzájárult a jó közérzet megteremtéséhez. Igaz, hogy kevés időre voltunk vendégei, szívesen maradtunk volna még. Ez már a második alkalom, hogy Önöket választottuk, ugyanolyan megelégedésünkre. Kívánunk még sok, ugyanilyen őszinte dicsérő szót Önöknek.

Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.11.06. - 2020.10.13.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 9.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.934 - 17.921,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 27.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitneszterem és játszószoba használattal
Érvényes: 2019.11.03-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 30.800 - 34.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 39.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi ajándékkal, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.13-ig
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Pörögj rá az újévre!
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX