janiÁgi

janiÁgi adatlapja

Kellemes környezet, tiszta szobák, nem tolakodó tulajdonos.

Rendkívül bő választék programokból.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2013.05.27
Utoljára itt2016.10.11

Kiváló 2016. október 5.egyedül járt itt
Autóbusszal érkeztem a Tiszaligethez, ami mintegy 100 m-re a szállodától állt meg. Az épület gyönyörű helyen, fákkal körülvéve áll, külsején látszik, hogy nemrég felújították. A recepció pici, de a portás nagyon kedves, készséges volt. A szoba, amit kaptam megfelelő méretű, szép tiszta, a fürdőszobában is tisztaság.
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Autópályáról, könnyen, simán meg tudtuk közelíteni a szállodát. A parkolás sem jelentett gondot. Korábban többször is Budapestről, az ingyenes buszjárattal érkeztünk, az is nagyon kényelmes volt. A szálloda a szokásos hűs eleganciával, a személyzet kedvesen fogadott minket.
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Autóval érkeztünk a szállodához, nem okozott gondot a megközelítés. A parkolóban - ami ingyenes - volt szabad hely bőven. A szoba nagyon kellemes, kényelmes és tiszta volt, felszerelve minden szükséges dologgal. A személyzet nagyon kedves, készséges és csupa fiatal emberből áll.