Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Széchenyi u. 16.

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred a térképen

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Télen a Balaton csodálatos! Nyaralásunkkor az idő is kedvezett, ragyogó napsütés, sok sirály és hattyú a vízben. A part pár perc séta, stégeken mélyen be lehet sétálni a partról
A szállodai szoba tiszta rendezett. a személyzet segítőkész, kedves. Az ételek nagyon finomak, változatosak, a személyzet kedves, és figyelmes.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Már többszörös vendégei vagyunk a szállodának. 2felnött+2 gyereka kiinduló pont. Elhelyezésünk a régi szárnyban történik a tetőtérben. A vellnes részleg az egyik legjobb ahol jártunk. Az étkezés reggeli+ vacsora szerintünk az egyik legjobbak közé tartozik. Ha teli van a szálloda a vacsoránál nem engedik csak úgy mászkálni az embereket az asztalok között van arra 1 ember aki ezt felügyeli 1 család ki 1 család be szerintünk ez nagyon jó.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Összességében nagyon tetszett a többszöri látogatás alkalmával alakult ki a véleményem, se most már rendkívül drága! Legalább 25 százalékkal olcsóbbnak kellene menniük akkor még visszamennénk a nyugdíjas pénzünkből! Minden alkalommal 5-5 éjszakára foglaltunk félpanziós szobát erkéllyel. Volt amikor a fiamékkal voltunk, volt amikor nélkülük vagy az anyósommal, de most már tényleg nagyon drága hely lett!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk a párommal. Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése. Közvetlen balaton parttal, külső és belső élménymedencékkel rendelkezik. Sajnos az évek során a személyzet létszáma csökkent és ezzel arányban a szolgáltatások színvonala is. A takarítás már hagy kívánnivalót, az új séf ételei kevésbé ízletesek és a választék is a hátrányára változott, a személyzet - főleg a recepció - nem készséges.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Többször jartunk mar a szallodaban. A szoba gyönyörű volt, kifogastalanul tiszta, szép kilátással nagy erkéllyel. A reggelinel gazdag a valasztek, a vacsorák is igazán finomak voltak. Kedves, segítőkész személyzet. A parkolás biztonságos, a kávé pedig nagyon finom, aminek különösen szoktam örülni.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal. A szobánk szép tágas, tóra néző. A pótágy azonban borzalmasan nyikorgott, a szőnyegpadló tele foltokkal, a zuhanykabin csempéje csúnya kopott, koszos. A minibárba csak ásványvíz van bekészítve. A szobában mindig jó meleg volt akkor is, ha el sem indítottuk a fűtést. A szoba egyébként elég zajos, nagyon behallatszik minden kis zaj a folyosóról.

Miska TOP szállásértékelő
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Egy éjszakát töltöttünk a szállodában, 4 szobát foglaltunk. Mindennel meg voltunk elégedve, személyzet kedvessége, a tisztaság, az ételek mennyisége és minősége. Egy ami kellemetlen volt talán a szálló egész területén a túlfűtés. Többen is említették, hogy csak nyitott ablakkal tudtak aludni. (szoba termosztát nem szabályzott. kb. 26 fok volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Először jártunk itt és nagyon megszerettük a szállodát. Apró kellemetlenségünk volt a sorompós bejutással, de nagyon kedvesen megoldotta a helyzetet a munkatársuk. A szálloda arca, a szolgálatban lévő recepciós hölgy sajnos nagyon barátságtalan volt, azt hiszem ezen a szinten ez nem igazán megengedhető.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
Ismét visszatértünk ebbe a szállodába. Most gimnáziumi osztálytársaimnak szerveztem ide wellness hétvégét. Nem voltunk sokan,de mégis külön helyet biztosítottak a vacsoránál számunkra , ami nagyon kedves dolog volt a személyzet részéről, pedig mi csak több asztal összetolását kértük. Minden tökéletes volt, a szobák az étkezés, finom ételek és italok, és persze a wellness is.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Először voltam a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat. Igazi pihenés volt, csend, nyugalom, wellness, finom ételek, figyelmes kiszolgálás, tisztaság.
A személyzet készséges, udvarias és precíz.
Wellness tiszta, rendezett. Az úszómedence kiváló lett volna, ha egy - két fokkal melegebb a vize.

Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 27.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.805 - 35.694,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.160 - 43.507,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.360,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.100 - 16.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.16-ig
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.704 - 42.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.01.22-ig
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

BalatonfüredX