Janóbá

Janóbá adatlapja

Regisztráció2013.08.31
Utoljára itt2024.01.02

Átlagos 2024. január 2.barátokkal járt itt
2023 végén voltunk és 3 napon keresztül vettük igényben a szolgáltatásokat. Ami víz minőségét illeti arra semmi megjegyzésem nincs, viszont a körülményekre annál inkább. A Kinti gyógyvízes medencékbe a forró vízen keresztül lehet megközelíteni a hűvösebb medencét. Nem tudom milyen meggondolásból(lehet, hogy szakmai indokból?
Kiváló 2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Szuper jól éreztük magunkat ! ! ! A személyzet kedves, segítőkész az ételek kiválóak és a félpanzió elfogyasztásának lehetősége egyedülállóan (bármikor, bármit akár variálva is) rugalmas. A wellness helyiségben valóban jó lenne egy ivócsap. A belső medencébe való bemenetelt segíthetné egy korlát amibe az idősebbek megkapaszkodhatnának.
Felhasználó fényképei:
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag -