Téli gyógyfürdőzés Komáromban

Brigetio Gyógyfürdő Komárom KomáromBrigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom a térképen

Átlagos 2023. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. január 2.
2023 végén voltunk és 3 napon keresztül vettük igényben a szolgáltatásokat. Ami víz minőségét illeti arra semmi megjegyzésem nincs, viszont a körülményekre annál inkább. A Kinti gyógyvízes medencékbe a forró vízen keresztül lehet megközelíteni a hűvösebb medencét. Nem tudom milyen meggondolásból(lehet, hogy szakmai indokból?), de számomra fordítva lenne logikus. Ami nagyon kellemetlen és rendkívül zsúfolt a mosdók előtti fali akasztók , a vízbelépés előtti papucsrengeteg összevisszasága. Valamilyen megoldást kellene kitalálni erre, mert a gyógyító víz élményét csökkenti a káoszos körülmény A medencékben is kevés az ülőalkalmatosság inkább csak támaszkodni lehet a ferde oldalfalaknál.

Brigetio Gyógyfürdő Komárom további értékelései

2023.09.22a párjával
Évente többször is visszajárunk a fürdőbe, Nagyon jó a gyógyvize, a medencék elég nagyok, kényelmesen el lehet férni. A külső része tiszta és rendezett, nagy füves területen helyezkedik el. Több étterem és étkezési lehetőség található a strand területén.
2023.08.29gyerekekkel
A fürdővel,medencékkel kapcsolatban minden az elvárható maximumot kaptuk.Viszont a vendéglátás(éttermek,ételek)minősége erősen kifogásolható.Drága,és mellette semmi extra nem kapható.
2023.08.27a párjával
Nagyon jó gyógyvíz, kényelmes medencék, szuper fedett uszoda, a strand területén sok szép, nagy árnyékot adó fa, de napozni is bőven lehet. Hátrány, hogy az épületben rendkívül kevés a pihenő hely, ahol az a kevés pihenőágy található, ott éppen a büfé üzemel, ahol nagy a zaj, tehát pihenésről...
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom