Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom

Termálfürdő
Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom
Brigetio Gyógyfürdő Komárom KomáromBrigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom

Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom bemutatkozása

A Brigetio Gyógyfürdő Komárom várja a fürdeni, szórakozni, gyógyulni vágyókat. A gyógyfürdő, a fedett uszoda és a szaunák egész évben nyitva vannak, a strand pedig a nyári hónapokra nyitja meg kapuit. A beltéri részben található 3 medence és egy pezsgőfürdő. A gyógyfürdőben OEP által finanszírozott kezeléseket lehet igénybe venni.

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom vélemények

Átlagos 2024. január 2.barátokkal járt itt
2023 végén voltunk és 3 napon keresztül vettük igényben a szolgáltatásokat. Ami víz minőségét illeti arra semmi megjegyzésem nincs, viszont a körülményekre annál inkább. A Kinti gyógyvízes medencékbe a forró vízen keresztül lehet megközelíteni a hűvösebb medencét. Nem tudom milyen meggondolásból(lehet, hogy szakmai indokból?
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Évente többször is visszajárunk a fürdőbe, Nagyon jó a gyógyvize, a medencék elég nagyok, kényelmesen el lehet férni. A külső része tiszta és rendezett, nagy füves területen helyezkedik el. Több étterem és étkezési lehetőség található a strand területén.
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A fürdővel,medencékkel kapcsolatban minden az elvárható maximumot kaptuk.Viszont a vendéglátás(éttermek,ételek)minősége erősen kifogásolható.Drága,és mellette semmi extra nem kapható.
Érdekes 2023. augusztus 27.a párjával járt itt
Nagyon jó gyógyvíz, kényelmes medencék, szuper fedett uszoda, a strand területén sok szép, nagy árnyékot adó fa, de napozni is bőven lehet. Hátrány, hogy az épületben rendkívül kevés a pihenő hely, ahol az a kevés pihenőágy található, ott éppen a büfé üzemel, ahol nagy a zaj, tehát pihenésről szó sem lehet.
Időpazarlás 2022. július 29.a párjával járt itt
Kb. 2 hete jártunk a fürdőben - nagy csalódás volt számunkra. - a nem kevés belépőjegyár ellenére nem működött a jacuzzi,
- a kültéri "élménymedence" a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető élménymedencének (3 pici bugyogás, 2 nagyon gyönge nyakzuhany),
- az öltözőnél a szekrények nem jól záródtak - ha bezáródtak, akkor nem nyíltak.
Érdekes 2022. június 12.gyerekekkel járt itt
A szállásunk közvetlenül a fürdő mellett helyezkedett el, ahonnan a fürdő főbejárat mellőzésével közvetlenül és pillanatok alatt bejuthattunk a fürdőbe. A napijegy 2150 Ft-ba került, amit igen kedvezőnek találtunk. A karszalaggal a nap folyamán több alkalommal is ki-be tudtunk lépni.
Kihagyható 2020. március 3.a párjával járt itt
Március 1-én kerestük fel férjemmel a Brigetio Gyógyfürdőt Komáromban. Most jártunk ott először. A személyzet kedves és segítőkész volt. A belépőjegy igazán kedvező. De ettől eltekintve kicsit csalódtunk. Először az tűnt fel, hogy az egész fürdő területén rendkívül kevés nyugágy volt, s kényelmetlen műanyag székből sem állt sok a vendégek rendelkezésére.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2020. február 3.a párjával járt itt
EDDIG NEM JÁRTUNK GYÓGYFÜRDŐBE ,NA DE MOST JÖTT EL AZ IDEJE;)40+ ugye. . A pár éve FELUJITOTT SZAUNÁKRA voltunk elsősorban KIVANCSIAK,de aztán megnéztünk mindent,isteni volt a gyógyvíz ,hatékony,pihentető lazító,2x is voltunk a héten ,de nem utoljára .
Kihagyható 2017. június 25.a párjával járt itt
A nagy melegre való tekintettel úgy döntöttünk, hogy meglátogatjuk a fürdőt. Inkább másikat választhattunk volna, mert csalódás volt számunkra. Rengetegen voltak, mozdulni sem lehetett, pláne az egy szem medencében, melyen kívül még egy úszómedencéje és 2 termál medencéje van.
Érdekes 2016. május 12.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk, minden tavasszal és ősszel egy hetet töltünk el ebben a gyógyfürdőben. Jótékony hatású a vize és szezonon kívül nem túl zsúfolt. Bár kevés magyar szót hallunk mégis jól érezzük magunkat. A személyzet kedves, segítőkész, és van éjjeli fürdőzés is!
Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom - Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom - Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 14 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Brigetio Gyógyfürdő Komárom Komárom a térképen
2900 Komárom Táncsics M. u. 34-36.
+36 34 342 551
Éjszakai fürdőzés