Jóann

Jóann adatlapja

Regisztráció2016.05.13
Utoljára itt2016.07.18

Gyenge 2016. június 15.a párjával járt itt
A Halászcsárdába a wellnesünk megkezdése előtt tértünk be egy ebédre. A szobát délután 2 kor lehetett elfoglalni,gondoltuk a közeli Halászcsárdában megebédelünk. Kellemes volt belépni a decemberi borongós napon. Én elhatároztam,halászlevet kérek. A párom nagyon szereti a pörköltet nokedlivel,ő azt rendelt.
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Első közös welnesünket itt az Ambróziában töltöttük el,három éve. Azóta is szívesen emlékeztünk vissza,hiszen újra megfiatalodtunk,mert nagyszülők lévén itt eldöntöttük,hogy mi együtt maradunk. Olyan meghitt,barátságos volt a fogadtatás és ellátás az első alkalommal, hogy a sok "emlékszel? " után,az idén újra eljöttünk.
Kiváló 2016. május 13.a párjával járt itt
Egy kellemes december elejei wellness napokat töltöttünk el a párommal az Aqua Hotelban. Az értékelésben kiválót jelöltünk meg mindenben,hiszen ez volt a mi egymásra találásunk megkoronázása. Az ellátás,az élmények a fürdőben,a kedves személyzet, a finom ételek még közelebb hozott minket egymáshoz.