joca86

joca86 adatlapja

Regisztráció2017.08.07
Utoljára itt2018.08.29

Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
3 csodálatos napot töltöttünk júniusban a Hotel Panorámában, de maradtunk volna még bármeddig! A személyzet nagyon kedves, előzékeny, a szobák tiszták és jól felszereltek a Balatonra csodás a kilátás! A szálloda wellness részlege minden igényt kielégítő. A reggeli és a vacsora is bőséges svédasztalos volt, és persze minden nagyon finom.
Átlagos 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
A szállodát elsősorban kiváló fekvése miatt választottuk. Igazi retro feeling van a szobákban és a közösségi tereken, az étterem és a recepció már jól néz ki. A parkoló is jó volt árnyékos, és parkolóőr is volt! A reggelivel meg voltunk elégedve bőséges volt, a vacsora menüválasztásos volt, nekünk mennyiségre elég volt.
2018. július 1.a párjával járt itt
Mi 6 éjszakát töltöttünk el Nyíregyházán. A szálloda elhelyezkedése számunkra megfelelő volt mivel autóval érkeztünk. Jó volt hogy a parkoló hátul volt az udvarban, így biztonságban tudtuk az autót leparkolni. A személyzet igyekezett mindent megtenni, hogy jól érezzük magunkat. A wellness részleg szép volt, és nagyon tiszta, a kinti jakuzzi külön tetszett.