CE Napfény Hotel Siófok ★★★

CE Napfény Hotel  Siófok
8600 Siófok, Mártírok útja 8.

CE Napfény Hotel  Siófok a térképen

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
Vegyes benyomások. Egyrészt kényelmes fekhely, hófehér ágynemű és törülközők, kielégítő világítás, másrészt elhanyagoltság, lepusztultság, piszkos ablakok. A puritán berendezés nem volna gond, de legalább egy szék a szobában is és két éjjeliszekrény elvárható lenne. A reggelizőhely igénytelen. A reggeli átlagos, a személyzet udvarias.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
A Szálloda elhelyezkedése kiváló, a kilátás majdnem tökéletes. A személyzet kiváló, szolgálatkész, kedves. Az étkezés szintén kiváló. Itt is nagyon kedves a személyzet. Viszont a szálloda tisztasága nem megfelelő. A fürdőben és sajnos a szobában is pókok mászkálnak. Nem lehet mentesíteni tőlük a helységeket. A fürdő tisztasága is gyenge.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szóval : katasztrofális ! ! ! Borzasztóan csalódtam ! Mindig elolvasom az értékelések nagy részét , s megnézem a fotókat is . Erről a hotelről nem sok negatív jellemzést olvastam , s úgy gondoltuk , hogy 3 éjszakára megfelel . Már rögtön a megérkezéskor megdöbbentem , hogy 2020-ban még létezik ilyen állapotú hotel M. o. -on , a Balatonnál .

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
A Napfény Hotel igazán retró. Felújításra szorul. Azonban jó elhelyezkedésű, kedves személyzet, ízletes és bőséges reggeli jellemzi. Ár-érték arányban megfelelő, a szoba tiszta volt, bár egyszerű. Előnye még a szálloda vendégeinek biztosított ingyenes parkolási lehetőség, a Petőfi sétány, a Plázs, a kikötő közelsége. Mindentől eltekintve csuda jól éreztük magunkat.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Egy nagyobb csoporttal voltunk ott, este jött a hír, hogy mindenki nézze át az ágyát, mert 7-8 szobában már találtak ágyi poloskát.
A miénkben nem láttunk, de nem tudtunk ott maradni.
Többeknél nem volt meleg víz sem (pl. nálunk) mert épp sokan fürödtek egyszerre
Retro, igénytelen, koszos hely

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Undorító személyzet. Ágyipoloskákkal ellepett szálloda. Történetünk:
Érkezésünk elötti estén ismerös szállt meg a szobában akiket az éjszaka ágyi poloskák csíptek meg. Még az éjjel új szobát kaptak. . ezután betettek minket másnap oda egy 2 éves kisgyermekkel. Szoltak nézzük át. Ott voltak ugya úgy csak a matrac át volt fordítva a másik oldalára.

Ilonabp TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Ha szereted az óriáspókokat, itt a helyed. Ha tiszta szobában szeretnél megpihenni, inkább másik szállást keress. A pókinvázió nem kifejezetten a takarítók hibája, ráférne az épületre egy nagyobb karbantartás, legalább a réseket kellene megszüntetni a nyílászáróknál.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
Utazás előtt sok negatív értékelést olvastam az interneten, már közel álltam hozzá, hogy lemondom a szállást. Végül szerencsére mégsem tettem. Nagyon örülök a döntésemnek, mert kiválóan éreztük magunkat. Tekintve, hogy idős emberek vagyunk, nagyon örültem, hogy az első emeleten kaptunk szállást, a légkondi csak hab volt a tortán.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
A szálloda nagyon jó helyen van

A szállodának jó az elhelyezkedése, a személyzet nagyon kedves és segítőkész.
Közel vannak a szórakozóhelyek, így csak annak ajánlanám ezt a helyet, akik elviselik a sok ember és a bárok hangos zaját.

Gábor1 TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Kimondottan jó elhelyezkedés, közel a kikötőhöz. Innen jól megközelíthető a Nagystrand, a korzó, a vasútállomás, negyedórás sétával a városközpont. Árnyas parkoló a szállóvendégeknek. Tágas, nagy szoba, kellemes méretű erkély. A berendezés egyszerű, de praktikus. A nagy melegben kiválóan működött a légkondi. A személyzet udvarias, szolgálatkész.

CE Napfény Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.10.03.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.10.03.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.855 - 21.084,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és szauna világ használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, masszázs fotellel, X-box használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.11.30.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.126 - 29.573,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.12-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.04.02. - 2021.10.23.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.08-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.410,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, zenés és táncos fellépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.10.23-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)

SiófokX