Lugas Hotel Nyíregyháza ★★★★

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Lugas Hotel Nyíregyháza vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 9.családjával járt itt
Vonattal érkezve nem egyszerű eljutni a hotelbe. Bár előzőleg megérdeklődtem a szállodától, csak a taxit ajánlották. Odaérve alig hittük, hogy jó helyen járunk, a főbejárat szűk, magas lépcső, benn zsúfoltság, ez nem 4 csillag ! Az emeletre is kényelmetlen, szűk, sőt, balesetveszélyes lépcső vitt, fenn keskeny folyosólabirintus.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 24.a párjával járt itt
Első alkalommal voltam Nyíregyházán. Párommal utaztunk ide az állatkert megtekintése céljából. A szállás egy eldugodtabb utcában helyezkedik el,de így legalább csendesebb. Az állatkert messze van, viszont felajánlják az oda-vissza transzfert.
Gyenge 2019. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
A szállodába belépve már meglepődtünk,hogy mennyire szűkös az előtérben a hely. Egy szűk kis csigalépcső vezet fel az emeletre ahol a korlátot rögzítő csavar kilóg a falból. A szobába belépve örömmel láttam,hogy köntösök vannak bekészítve szépen összehajtogatva,csak akkor jött a döbbenet mikor felvettem belenyúltam a zsebembe és egy használt összegyűrt zsebkendőt találtam ami valószínű az előttünk lévő vendég hagyhatta benne.
Átlagos 2019. május 8.a párjával járt itt
Körbenézni Nyíregyházán, -ez volt az elsődleges célunk. Ehhez választottuk a szállásunkat is, s mivel tudtuk, hogy mit akarunk, nem voltak az elvárásaink sem túlzóak. Vonattal mentünk, tudtuk, hogy a vasúttól némi (15-20 perc) sétára számíthatunk, de ez rendben, mert kalkulálva volt.
2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A hotel kellemes, az ételek finomak a személyzet kedves, de nem túl beszédesek. A wellness részleg nagyon jó és soha nincs benne tömeg. Igazán jól éreztük magunkat. A medence , a pezsgőfürdő, a szaunák a jakuzzi mind-mind a tökéletes pihenést szolgálja. Nekünk külön élmény volt a bowling pálya, igaz feláras szórakozás ,de megérte. Köszönjük.
2018. július 1.a párjával járt itt
Mi 6 éjszakát töltöttünk el Nyíregyházán. A szálloda elhelyezkedése számunkra megfelelő volt mivel autóval érkeztünk. Jó volt hogy a parkoló hátul volt az udvarban, így biztonságban tudtuk az autót leparkolni. A személyzet igyekezett mindent megtenni, hogy jól érezzük magunkat. A wellness részleg szép volt, és nagyon tiszta, a kinti jakuzzi külön tetszett.
Átlagos 2018. május 12.a párjával járt itt
Rendkívül kicsi szobák, az erkély tiszta kosz, de a meleg miatt kénytelenek voltunk az ajtót nyitva tartani, mivel ablak nincs. Folyamatos zaj, valami elszívó, vagy légkondi lehetett. A wellness viszont jó, tiszta a víz is.
Kiváló 2018. április 12.a párjával járt itt
Kellemes wellness hétvégét töltöttünk a Lugas hotelban.A svédasztalos reggeli és vacsora kitünő volt.Talán a szobánk kissebb volt mint amihez szoktunk,de így is kitünően éreztük magunkat.A hotel wellness részlegével is nagyon elégedettek voltunk.Még biztosan ide is visszatérünk,és ajánlani fogjuk az ismerőseinknek.
Kiváló 2018. március 4.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk a hotelben. A hotel gyönyörű, igényesen berendezett. Kényelmes volt és nagyon tiszta. Kedves személyzet és nagyon finom ételek voltak. A wellness rész nagyon jó volt. Sajnos a város szélén van ez a szép hotel és csak kocsival lehet eljutni oda ahol látnivaló is van. Igazi pihenős hely.
2017. november 30.a párjával járt itt
Párommal jártam itt. Kedves emberek fogadtak a recepción. A szoba ugyan kicsi, de kényelmes. A hotel adottságából a kilátás nem volt túl szép. Az étterem tiszta és igényes volt. Sajnos a bőséges büféasztalos reggeli nem volt bőséges. Fél 10 körül már alig volt valami kirakva.