Jocóbácsi

Jocóbácsi adatlapja

Regisztráció2017.01.03
Utoljára itt2018.01.15

2017. április 4.a párjával járt itt
A fürdőnek nagyon jó gyógyvizes medencéje van sok élmény elemmel. A panzió a fürdő előcsarnokából nyílik, úgy hogy bármikor lehet fürdőzni. Egyszerű szobák vannak fürdőszobával tv nélkül. A wifi mindenhol kiváló. A büfében jókat főznek, a közös konyha felszerelése viszont rendkívül szegényes. Az árak is barátiak.
2017. április 4.a párjával járt itt
A vendégház a falu központjában van a turistaszállás mellett néhány percnyi sétára a templom mellett. Valójában ez is olyan mint egy turistaház. Közös vizesblokk tartozik 3 vagy 4 szobához. Közös konyhája van ami elég jó felszereltséggel rendelkezik. A szoba elég nagy és kényelmes, tévével ellátva, csak az ágy kissé nyikorgó volt.
Kiváló 2018. január 15.a párjával járt itt
Többször voltunk itt, de szivesen visszajövünk. Nagyon jó gyógyvize van és van külső-belső gyógymedencéje, jó nagy zárt parkoló van az udvarban. Jó az ellátás, rendes a személyzet. Szerintem jó ár-érték arányú szálloda. Jó kis disznótoros hétvégéket szoktak rendezni télen. Nem értem ezután miért irja az ittjártam.