4300 Nyírbátor, Fürdő u.

Szállások Nyírbátor városában
Wellness csomagok Nyírbátor városában

Termál Apartman Panzió Nyírbátor vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A szobák tágasak és tiszták, az étel kiváló és választékos. A kert igen szépen van kialakítva, tavasztól igazi felüdülést nyújt a pihenni vágyóknak. A mini állatkert(hattyúk, kacsák, szamár , póniló)a gyerekek kedvencei lehetnek!
Válasz az értékelésre - 2018. január 5.
Kedves Vendégünk :)

Nagyon szépen köszönjük értékelését, nagyon örülünk, hogy Szallashelyünk elnyerte a tetszését, várjuk Önöket sok szeretettel más alkalmakkor is.
Ruszin Renáta (Recepciós) (Termál Apartman Panzió)

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Kényelmes szobák, finom ételek, rendes személyzet, szép helyen fekszik, jó a Sárkány fürdő
a vendég tájékoztatáson lehetne javítani,
a vonatállomásról csak taxival lehet megközelíteni mert gyalog messze van
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
A szálláson nem azt a szobát kaptuk amit előtte beígértek, a képeken látható süllyesztett medence nem is létezik! Helyette van igaz egy jó nagy medence de a benne található algásodás és kosz miatt senki nem meri benne a fürdést megkockáztatni, a szálláson kiesett konektorral találkoztm és a szoba átadása előtt elbírt volna a kerti szék is egy kis takarítást, a hely amúgy szép ezeket leszámítva jól éreztem magam.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csalódást okozott a szállás. Tele volt az apartman muslicákkal, melyek száma a 3. nap végére sem csökkent. Az ablakokon nincs szúnyogháló, ami nagyon kellemetlen volt, mivel tele volt a szoba legyekkel, a környék darazsakkal. Első este vettük észre, hogy az egyik ágy közepén olyan mélyedés van, hogy két párnával tudtuk csak kiegyenesíteni.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Friss az élmény a Nyirbátor-i Termál Apartman és Kempingben eltöltött időböl. A fotósuk aki készitette a weboldalukra a képeket ügyes volt, ugyanis a látszat csal, a szobák valójában nagyon kicsik, a zuhanyzóban egyáltalán nem megy le a viz, a nyomás kicsi és hideg viz jön meleg helyett, ja és ami a legbosszantóbb a fürdöben egyetlen akasztó sincs.

Nyírbátor
4 nap/3 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szilveszteri gálavacsorával, tombolával, élőzenés esttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Érvényes: 2021.11.27-ig
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 25.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, tombolával és pezsgővel, élőzenés esttel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.

Szállodák Nyírbátor környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Nagyerdő Debrecen
Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági...
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Nyugdíjas napok (min. 4 éj)

NyírbátorX