joni

joni adatlapja

Regisztráció2013.06.05
Utoljára itt2017.03.17

Kiváló 2015. július 8.barátokkal járt itt
Nagyon tetszik ez a Soproni kis vendéglő kitűnő konyha barátságos felszolgálás jó ár érték arány mindig mindennel meg vagyunk elégedve csoportokkal és baráti társasággal is jártunk már itt amivel messzemenőkig megvoltak elégedve egy szóval Szuper a hely!
Kiváló 2015. július 17.a párjával járt itt
Kirándulásunk alkalmával látogattuk meg a helyet. Belső helységben foglaltunk helyet, a felszolgáló egyből előttünk termett étlapokkal, amíg nézegettük a választékot, elkalandoztam az étterem berendezésén, ami nagyon tetszett és megfogott. Közben kiválasztottuk az ételeket, választásunk vargányás bélszíncsíkok burgonyafánkkal, ami igazán jól sikerült.
Kiváló 2015. július 10.a párjával járt itt
Jó hely, finom ételek, gyors kiszolgálás, igaz, vagy tíz pincér bisztossan dolgozott a műszakban. éppen ment a foci vb és góól tipekk, kár, hogy csak személyzett tippelt, szerintem a vendégek is beszáltak volna a zsugába, hiszen volt belőlük bőven. mindent egybevéve szinpatikus, jó hely, jó választàs, köszönjük a vendéglátást!