8230 Balatonfüred, Kisfaludy u. 5

étterem
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Balaton Étterem Balatonfüred vélemények

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Téli ottjártunkkor családias hangulat fogadott, a rendelt ételeket időben és forrón, frissen hozták ki. Az ételek nagyon ízletesek voltak, a kiszolgálás kedves és gyors volt. Egyetlen problémánk az volt, hogy így télen nincs eléggé kifűtve a hely, hősugárzókkal oldják meg a fűtést, több mint egy órát ott ülni eléggé hűvös az a hatalmas hely.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Valamelyik oldal Balatonfüred legjobb éttermének írja le. . . hát kipróbáltuk. . . távolról sem az. Egyetlen előnye, hogy a legjobb helyen van, csodálatos a környezet és a kilátás a teraszról. De a pozitívumok itt el is fogytak. A pincérek nem túl szívélyesek, nem mosolyognak, futószalagon szolgálnak ki.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Több kedvenc helyünk van Balatonfüreden, de egy próbát már tettünk néhány éve a Balaton étteremben, akkor jó volt, gondoltuk most sem fogunk csalódni. A kiszolgálás átlagos volt, még vacsoraidő előtt mentünk két gyerekkel, hogy a tömeget elkerüljük, viszonylag hamar, fél óra múlva tudtunk enni is. A kért üdítő helyett mást hoztak, de ezt jeleztük és cserélték.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Szívkórháztól és a Balatontól pár méterre a Tagóre sétány mögött található az igen színvonalas étterem. Egy három hetes szívkórházi beutaló alatt látogattuk meg ismét a helyet és nem csalódtunk! Nem csaphattunk nagy lakomát, de a kínálat így is megnyerő volt. A kiszolgálás gyors volt a telítettség ellenére (pünkösd) a kellemes környezet és a tisztaság a régi.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20.
Pár méterre a Balaton partján található.
Nagyon szép hely.Az asztalok rendezett sorban találhatók,megfelelő távolságra egymástól.
A felszolgálás tökéletes .A pincérek kedvesek,gyorsak.Pik-pakk kihozták amit rendeltünk.
Az étel nagyon finom volt,két személyes Balaton tálat ettünk .
Máskor is betèrünk ha arra járunk.

Tician71 TOP étteremértékelő
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Hazafelé úton, egy gyors ebédre tértünk be ebbe a kellemes füredi étterembe. A pincérek kedvesen fogadtak, és ez a figyelmesség egész ottlétünkre vonatkozott. . . Az árak, itt a Balaton partján, Füreden, nyilván nem a legolcsóbbak, de azt kell mondjam, egész jó az ár-érték arány. Több étterem étlapján láttam már, hogy a gulyásleves 2. 000. - körül mozog.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Az ételek nagyon finomak, frissek és bőségesek. Fogast és pontyot ettünk rántva és nem csalódtunk, mindkét hal könnyű és ízletes volt. E mellé a jég hideg Fröccs igazán jól esett a nagy kánikulában. A felszolgáló pincér kedves, barátságos és igazán gyors volt. A terasz nagyon hangulatos, jó hogy külön boxokba lehet leülni.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 21.
Az étel tökéletes és ízletes , mennyiség bőséges, kiszolgálás a vendégért van, ár teljesen elfogadható! Az éterem szerencsére kutyabarát és amikor megérkeztünk a kutyusnak egyből hozták az edényt vízzel ! A kiszolgálaás nagyon gyors volt pedig tele volt az étterem, a pincérek sokan is voltak felkészülve a tömegre. A sok pincér ellenére semmi fennakadás nem volt, sőt!
Veszprém
Zirc

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe lépve a mindjárt 70-es évek stílusa, bútorzata tűnik szembe. Kedves volt a felszolgáló és aránylag hamar megkaptuk a rendelésünket. Az ételek kifogástalanok, frissek és finomak voltak. A mellékhelyiségek makulátlanul tiszták, bár a használatuk kissé megmosolyogtatja az embert. Ugyanis el kell kérni a kulcsot a söntés alkalmazottjától.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
A kiszolgálás jó volt pedig elég sokan voltak az étteremben. Az étel nagyon finom volt pedig a lányaim nagyon válogatósak de nekik is ízlett minden. Az ital kifogástalan volt bár alkoholt csak a feleségem és a lányaim ittak mert vezettem. A feleségem felfigyelt az étterem tisztaságára is. Nekem ez eszembe se jutott volna. Összességében elégedetten hagytuk el az éttermet!

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.04.01. - 2021.04.05.
Thermal Panzió Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.12.22.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.01.05.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2022.06.30.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.500 - 66.270,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2022.01.02.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 10.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék fagylalttal, wellness használattal, konditerem használattal, díjtalan kerékpárhasználattal, parkolással, Wifi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.31.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.05. - 2022.03.05.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2021.03.15. - 2021.12.30.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 11.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és sportpálya használattal, játszósziget használattal, parkolással, internettel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
5 nap/4 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.28.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 9.225 - 25.200,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitness terem használattal, játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2022.12.18.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Balaton Étterem BalatonfüredX