Vadász Étterem & Hotel Szombathely

4,1
a 67 szombathelyi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Vadász Étterem & Hotel Szombathely
Vadász Étterem & Hotel SzombathelyVadász Étterem & Hotel Szombathely
Vadász Étterem & Hotel SzombathelyVadász Étterem & Hotel Szombathely

Vadász Étterem & Hotel Szombathely bemutatkozása

Éttermünk a hazai és a nemzetközi konyha igényeinek is (védnöki táblával igazoltan) megfelel.
Az étteremben elhelyezkedő 80 fős nagyterem, 30 fős különterem, 50 fős terasz mediterrán stílusban áll vendégeink rendelkezésére.
Esküvők, vállalati rendezvények, keresztelők, osztálytalálkozók magas szintű lebonyolítását is vállaljuk.

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Vadász Étterem & Hotel Szombathely vélemények

Szörnyű 2020. szeptember 4.családjával járt itt
Lassú kiszolgálás,ehetetlen ételek. Soha többet Vadász étterem.
Lassú kiszolgálás (később érkezőket előbb kiszolgálták ) ,ehetetlen ételek . Soha többet nem megyünk. Nem ajánljuk senkinek. Kiszolgáló személyzet egy cseppet sem volt kedves. Nem értenek a szakmához. Színvonal a nullával egyenlő . Panaszunkra b. nkó stílusban válaszoltak . Csak így tovább és lehúzhatják a rolót
Kiváló 2015. július 17.a párjával járt itt
Kirándulásunk alkalmával látogattuk meg a helyet. Belső helységben foglaltunk helyet, a felszolgáló egyből előttünk termett étlapokkal, amíg nézegettük a választékot, elkalandoztam az étterem berendezésén, ami nagyon tetszett és megfogott. Közben kiválasztottuk az ételeket, választásunk vargányás bélszíncsíkok burgonyafánkkal, ami igazán jól sikerült.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. május 12.gyerekekkel járt itt
A étterem neve már korábban is patinás volt, felújítás után szép és hangulatos is lett. Elhelyezkedése, megközelítése jó, bár parkolóhellyel nem állnak fényesen. Az étlap kínálata minden igényt kielégítő, ár-érték arányban kiváló. Az árak körettel vannak feltüntetve. Mint a legtöbb helyi étterem itt is inkább az italárakból tudnak élni.
2014. december 2.barátokkal járt itt
Meglehetősen sokszor jártam már itt mindig különféle társaságban (párommal, családommal, barátokkal, stb. ), de mindig nagyon finomak az ételek. Ami változó az a pincérek kedvessége (nagyon kedvestől passzívig terjed a skála bunkóig szerencsére nem), illetve a kiszolgálás gyorsasága (nem feltétlenül akkor lassabb a kiszolgálás, ha teltház van; volt hogy csak mi voltunk és elég sokat vártunk, pedig nem nagy társaságban mentünk).
Kiváló 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Többször voltam már itt, családdal, a párommal, kollégákkal és a barátnőimmel is. Én személy szerint nagyon szeretem, finomak az ételek, nagyon jó a kiszolgálás és maga a hely is nagyon tetszik. A választék nagy, az árak viszont nincsenek elszállva. Ha vacsorázni megyünk, biztos hogy én a Vadászt ajánlom. :)
Kiváló 2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
Többször voltam vendég ebben az étteremben. Párommal kettesben , és baráti társasággal! Mindannyiszor jól éreztem, éreztük magunk! / Van egy ételük,valami lecsós szelet , ami miatt bármikor hajlandó vagyok visszatérni ide ! /
A pincérek kedvesek,udvariasak, nem tolakodók . Időben kaptuk az ételeket, és az italokat is.
2014. augusztus 13.a párjával járt itt
A feleségemmel egy vasárnap későn keltünk, nem volt kedvünk főzni így délután!
Nem tudtuk hova menjünk, mivel régen voltunk a Vadászban úgy döntöttünk ellátogatunk ide. Nem csalódtunk az ételek még mindig finomak, gusztusosan tálalva. Annak ellenére, hogy egy esti rendezvényre készültek rendkívül figyelmesek voltak, szinte észre sem vettük hogy átrendezik az éttermet. Nagyon jó volt az a délután!
Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Finom ételek, udvarias, gyors kiszolgálás fogadott minket. Gazdag választék az étlapon, minőségi ételekkel. Nagyon meg vagyunk elégedve a párommal, visszajáró vendégek leszünk szerintem. Ha Szombathelyen járunk, itt fogunk ebédelni legközelebb is! A kerthelyiség meg pluszban nagyot dob az étterem hangulatán. Csak ajánlhatom mindenkinek a helyet! !
Kiváló 2014. február 20.a párjával járt itt
A párommal úgy döntöttünk, hogy a Valentin napot egy kellemes hangulatú étteremben töltjük. Szuper élmény volt,mosolyogva fogadtak minket, az asztalok az alkalomhoz illően voltak feldíszítve. Kiválasztottunk egy két személyes Vadász tálat, nem is csalódtunk, mert ahogy kihozták, nagyon gusztusos volt, amikor megkóstoltuk, nem is tudtuk eldönteni, hogy melyik volt a legfinomabb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. február 17.gyerekekkel járt itt
Asztal foglaltunk, mégis másfél órát vártunk az ételre, gyerekek már nagyon éhesek voltak (és mi is). Mikor kihozták, szinte minden hideg volt. Arról nem beszélve, hogy az étteremben is hideg volt. Szóval csalódás az egész. A pincérek udvariasak voltak nagyon, elnézték hogy a gyerekek fel-alá rohangáltak (ami másfél óra várakozásnál nem meglepő, lehet ezért nem szóltak rájuk).
Vadász Étterem & Hotel Szombathely a térképen
9700 SzombathelySzent Imre herceg útja 59.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo