Jóska16

Jóska16 adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese
Regisztráció2017.11.12
Utoljára itt2017.11.17

Kiváló 2017. november 12.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen fekszik, egy aprócska falúban, nagy a nyugalom, szuper hely volt a pihenéshez. A párommal a környéken gombásztunk, túráztunk és arra nagyon megfelelő hely, mert kb 2 perc alatt be lehet érni az erdőbe. Pont úgy néz ki a hely, mint a honlapjukon és pont azt is kaptuk, amit szerettünk volna.
Kiváló 2017. november 12.a párjával járt itt
Ez egy szuper hely annak aki szereti a tengeri ételeket. Többször jártunk ott, rendszerint valamit megünnepelni. Érdemes asztalt foglalni, mert mindannyiszor telt ház volt, mikor voltunk. A pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek. Az ételek mennyeiek és nagyon gusztán vannak tálalva, a kiszolgálás gyors.
Kiváló 2017. november 12.a párjával járt itt
Nagyon finom ételeket kínáló kínai étterem. Semmi köze a plázákban megszokott kínai büfékhez. Érdemes megkérdezni a pincéreket, hogy mit ajánlanak,mert sok étel nem ismert itt nálunk, legalábbis mi nem ismertük. Az egy kicsit fura, hogy az ételeket folyamatosan hozzák, az elkészítésük sorrendjében. A pincérek udvariasak, segítőkészek.