Kilenc Sárkány Étterem Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Kilenc Sárkány Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 4.gyerekekkel járt itt
Két személyre foglalt a fiam, de miután nem volt hely, rugalmasan egy külön kisterem nagy aszatalához vezettek. Remek ételeket ettünk, előételtől főételi, vegyesen. Remekül éreztük magunkat, de idő hiányában, csak egy fotót készítettem. Ezen látni a választékot, de mondhatom, minden remek volt.
Kilenc Sárkány Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. november 12.a párjával járt itt
Nagyon finom ételeket kínáló kínai étterem. Semmi köze a plázákban megszokott kínai büfékhez. Érdemes megkérdezni a pincéreket, hogy mit ajánlanak,mert sok étel nem ismert itt nálunk, legalábbis mi nem ismertük. Az egy kicsit fura, hogy az ételeket folyamatosan hozzák, az elkészítésük sorrendjében. A pincérek udvariasak, segítőkészek. Nekünk nagyon tetszett és szívből ajánlom másoknak is!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2016. október 6.barátokkal járt itt
A Hősök-terével szemben található, kívülről nem hivalkodó, de belül annál hangulatosabb étterem.
Az ételek nagyon finomak és mondhatom, hogy semmi köze a bevásárló-központokban kapható kínaihoz. Évek óta visszatérő vendégek vagyunk, mert megunhatatlan. Nem a legolcsóbb, de itt biztos lehetsz abban, hogy azt kapod, amiért fizetsz. A kiszolgálás gyors, a pincérek kedvesek, udvariasak.
Kilenc Sárkány Étterem Budapest - BelsőKilenc Sárkány Étterem Budapest - Étel/italKilenc Sárkány Étterem Budapest - Belső