Veronika Panzió Regéc

Szállások Regéc városában
Wellness csomagok Regéc városában

Veronika Panzió Regéc vélemények

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 7.
Barátainkkal érkeztünk a szálláshelyre. Hivatalos ügyben jártunk a környéken és persze szerettünk volna kirándulgatni is. Nagyon igényesen felépített és karban tartott a panzió. Kényelmesek, tiszták a szobák, a kert hatalmas és gyönyörű , mindenfélével felszerelve(Tűzrakó helyek, szauna, minigolf, medence, lengőteke stb.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó helyen fekszik, egy aprócska falúban, nagy a nyugalom, szuper hely volt a pihenéshez. A párommal a környéken gombásztunk, túráztunk és arra nagyon megfelelő hely, mert kb 2 perc alatt be lehet érni az erdőbe. Pont úgy néz ki a hely, mint a honlapjukon és pont azt is kaptuk, amit szerettünk volna. A vendéglátók nagyon kedvesek és készségesek voltak az ottlétünk alatt.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zempléni bakancsos túrához választottuk szálláshelyül. Az egy utcás Regécből a túra célpontunk könnyen megközelíthető volt. A szállásadók kedvesek, készségesek voltak. A panzió kertje számtalan szabadidős elfoglaltsághoz kínál jó idő esetére választási lehetőséget. A szobák kényelmesek.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal jártunk ott. A panzió nagyon szép. Nem spóroltak ki belőle semmit. Van "kocsma rész" igen baráti árakkal. Lehet szaunázni is (korrekt ár ellenében). Az udvar nagyon komoly. Van jó pár igényes főzőhely (minden szükséges kiegészítővel), egy filagória párját ritkító kilátással, egy kisebb méretű medence, valamint minigolf pálya (szintén korrekt áron használható).

Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225 Ft/fő/éj ártól; teljes ellátással, pénteken borkóstolóval egybekötött vacsorával, élményszüreti programokkal, ajándék Tokaji musttal, túrázási és sportolási lehetősséggel, wellness használattal
2020.09.11. - 2020.11.01.
Sárospatak
Érvényes: 2021.08.07-ig
Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék fürdőbelépőjeggyel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.

Szállodák Regéc környékén
Augusztus 20. - kastélyban (min. 4 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)

RegécX