Jucus1

Jucus1 adatlapja

61 éves nyugdíjas vagyok, de nem vagyok magányos. Három gyermekem van, nyáron születik a negyedik unokám. Vannak barátaim, de csak igaz emberek, Ők nem gyűjtőszenvedély eredményei! Már megengedhetem magamnak azt a luxust, hogy ne siessek. Rácsodálkozom akár a legapróbb, jelentéktelennek tűnő dolgokra is, mesévé szövöm, unokáim nagy örömére. Szeretek nézelődni, sétálni. Nem vagyok unatkozó típus, megtalálom a kedvemre való elfoglaltságot. Érdekel a művészet, építészet, a természet nagyon! Figyelem és "tesztelem" az embereket. Elszomorít, amikor rémületet látok egy-egy arcon, aki nem érti miért mosolyogva kérdezek valamit, vagy miért segítek önzetlenül? Éveim száma leírva soknak tűnik, de olyan ember maradtam, aki már gyerekként is lázadt az igazságtalanság ellen. Nagyon szeretem a vidámságot, a nevetést. Ennél csak az jobb érzés, amikor látom, hogy csatlakoznak hozzám!
Családdal, barátaimmal, akár egyedül is elindulok, ha kikapcsolódásra vágyom. Étterembe is családommal, vagy a barátaimmal megyünk. Utazás, barangolás közben az épp útba eső étterem kínálatában is megtaláljuk a kedvünkre valót. Az már másképp sül el, ha a minőséggel baj van, vagy a személyzet nem tudja miért van azon a helyen.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Csipegető  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2016.05.11

Kiváló 2016. május 6.barátokkal járt itt
Barátai társasággal többször beülünk egy-egy vacsira, vagy névnap-születésnap ad alkalmat arra,hogy valami finomsággal kényeztessük magunkat. Törzshelyünkről írok, szeretjük, kedveljük, bevált. Az étlapon,a desszertek között ott a nagy kedvenc a VARGABÉLES! Egyetlen alkalmat sem hagytam ki, amikor megkérdezte pincér kérünk-e desszertet,hogy én ne ezt kérjem.
Kiváló 2016. május 7.gyerekekkel járt itt
A környék csodálatos! Ebéd volt a terv, amiből egy délutáni kikapcsolódás lett. Talán fogva tartott minket valamilyen ősi varázslat? Megcsodáltuk a kastélyt,a régiségeket,sétáltunk a parkban,a kicsik birtokba vették a játszóteret. A mini állatkertet sem hagytuk ki. Az étterem személyzete dicséretre méltó, gyorsan megkaptuk a rendelést,az étel kifogástalan volt.