juditmanka

juditmanka adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2016.10.24

Szörnyű 2014. november 15.a párjával járt itt
2014 októberében töltöttünk el 6 éjszakát a szállodában. Elképesztő mértékű a lepusztultság! Kosz mindenütt. A szoba kicsi az ágy kényelmetlen. ott tartózkodásunk alatt egyszer sem takarítottak. Első nap kipróbáltuk a fürdőt ahonnét pánik szerűen menekültünk nehogy valami fertőzést összeszedjünk. A női vécében bűz és mocsok.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Szerencsére mi a nyugati oldalon laktunk így nem hallottunk zajokat. Reggelente a vadkacsák hápogására ébredtünk ami nagyon tetszett. A szépen felújított étteremben minden igényt kielégítő ételeket fogyaszthattunk. A választék bőséges és nagyon jó ízű. Ezúton szeretnénk gratulálni Chef úrnak és a konyha dolgozóinak a munkájukhoz.
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Az éterem hangulatos. Az ételek ízletesek. A kiszolgálás gyors a felszolgálók udvariasak. Ajánlom mindenkinek aki szereti a házias ételeket, különösen a halételeket. Aki szeretne egy kellemes estét eltölteni a Balaton part egyik legszebb városában az látogasson el ide és próbálja ki az éttermet. Nem fog csalódni.