Júlia

Júlia adatlapja

Regisztráció2013.04.15
Utoljára itt2014.02.11

2013. április 15.a párjával járt itt
Készséges a személyzet, a hotel ár érték arányban kitűnő, a reggeli volt kissé szegényes. Többször jártunk már náluk, a törzsutas kedvezmény ismét jó pont a hotelnak. Mindenkinek szívből ajánlom, máskor is visszamegyünk. Negatívum nem volt,a szobák és a fürdő tiszta és kellemes, a környék( bár a vasút mellett van) csöndes, és abszolút pihentető.
Kiváló 2013. április 15.családjával járt itt
Életem egyik legmarandóbb élménye volt Sárváron ez a fantasztikus hotel. Már a szobába lépve tátva maradt a szám,soha nem láttam ennyire kellemes és ízléses berendezést. A félpanzió bőséges, a vacsra választék pazar, a személyzet kedves, mosolygós,második napra a pincér a szokásos innivalónkat hozta.
Kiváló 2014. január 12.családjával járt itt
Igazán kellemes hely,csupán a fura csatornaszag a szobánk mosdójából,és az alig-alig megtalálható italospincér hiánya volt szembetűnő. Ettől függetlenül kellemes hely, ajánlani tudom! Drága Mamikánk és Papikánk is velünk volt,ők is élvezték nagyon. Az ezüst ékszerek levételére viszont nem láttam felhívó táblát,be is feketedett mind!