Mandarin Hotel Sopron ★★★

4,4
az 59 soproni szállás közül
Három csillagos szálloda

Mandarin Hotel Sopron bemutatkozása

A Mandarin Hotel Sopronban található, a Lővérek és a Belváros szomszédságában, az Erzsébet kert mellett. A családias hotel egyéni utazókat és családokat is szívesen fogad, kirándulások ideális kiindulópontja.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Mandarin Hotel Sopron vélemények

2014. június 6.barátokkal járt itt
A belvárostól távoli részen találtuk ezt a kis kellemes hotelt. Nagyobb társasággal érkeztünk. Baráti áron barátságos és nagyon kellemes kis hotelt találtunk. Kedves vendéglátók fogadtak, szépen berendezett kellemes szobákat kaptunk. Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszatérünk.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Olcsó, kis méretű hotel kedves személyzettel, nagy szobákkal. A Hotel Mandarin egy családias szálláshely kissé távol a belvárostól, egy forgalmas vasútvonal, egy saláta-bár, egy retro disco, és egy kollégium között. Semmiféle wellness részleg nincs, ide csak aludni, és enni járnak a vendégek, már ha lehet aludni a környékbeli, esetenként zavaró zajoktól.
Kiváló 2014. április 15.gyerekekkel járt itt
Minden tetszett. . Kedves volt a fogadtatás és kielégítő a kérdéseinkre adott válasz - minden téren. Szép , esztétikus , melegséget sugárzó az épület kívül , belül. Az akvarellek és a képek szívet melengetőek voltak mindenhol. Jól megközelíthető . Megfizethető volt nekünk ez a csomag. A reggelit nem kértük -- ár miatt, bocsánat !
Kiváló 2013. szeptember 20.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk itt. Minden nagyon jó volt, a személyzet abszolút segítőkész. A bútorok modernek, az ágyak kényelmesek. Amit ígértek maradéktalanul megtartották. Elhelyezkedése is megfelelő kb. 5 perces sétával a belvárosba érünk. Én mindenkinek jó szívvel ajánlom a helyet.
Srácok szemben a lánykolesz:D
2013. szeptember 12.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kicsit előnytelen, ugyanis a vasút mellett közvetlenül található a pályaudvar mellett, ennek ellenére nem zavarta a pihenésünket a 4 alatt, amíg itt voltunk. A szobák abszolút tiszták, a bútorok ízlésesek, újak, kiváló állapotban vannak. Az ágynemű, a törölközők kifogástalan tisztaságúak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2013. augusztus 16.a párjával járt itt
A személyzet udvarias, de kicsit feledékeny (a csomaghoz járó gyümölcstálat is kérni kellett). A szobák szépek és nagyon kényelmesek, de a fürdőben - a honlapon lévő fotók ellenére - nem volt semmilyen tisztálkodószer, azt is kérni kellett, másnapra kaptunk, ami elég kellemetlen volt.
2013. április 15.a párjával járt itt
Készséges a személyzet, a hotel ár érték arányban kitűnő, a reggeli volt kissé szegényes. Többször jártunk már náluk, a törzsutas kedvezmény ismét jó pont a hotelnak. Mindenkinek szívből ajánlom, máskor is visszamegyünk. Negatívum nem volt,a szobák és a fürdő tiszta és kellemes, a környék( bár a vasút mellett van) csöndes, és abszolút pihentető. Köszönjük