Kádár Zoltán

Kádár Zoltán adatlapja

Regisztráció2016.01.28
Utoljára itt2016.07.21

Kiváló 2014. február 27.gyerekekkel járt itt
Sok jot olvastam a szallodarol, de most volt lehetosegem megtapasztalni is. Nagyon jol ereztem magam a gyerekekkel egyutt. Tobb wellnes szalloda utan kijelenthetem, hogy a szalloda minden tekintetben azt nyujtja ami elvarhato. A wellnes resz pedig tulmutat a csillagokon. Az ettermi svedasztalos valasztek megfelo. A to szepen rendbe lett hozva, a szobakbol jo ra a kilatas.
Kiváló 2015. január 23.gyerekekkel járt itt
A felújítás előtt jártunk a szállodában. Kíváncsiak voltunk mennyiben változott meg az egyébként is csodás hely. Nem csalódtunk. Az átalakítás után még jobb, kellemesebb lett. Valóban exclusive. A kibővített wellnessben minden adott a kikapcsolódásra, pihenésre. A gyerekeknek kialakított játszószobát ajánlanám más szállodák figyelmébe.
Kiváló 2016. január 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltam elégedve a szállodával, gyermekeim imádják. A meghirdetett szolgáltatások és árak igazak, nem próbálkoznak plusz költségek behajtani. Másik szállodánál az ingyenes gyermek kedvezmény mellé egyágyas felár felszámítás vagy éppen családi szoba felár.