Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok ★★★★

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
1. helyezett Siófok

8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok a térképen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok értékelése:

3. helyezett a 214 siófoki szállás közül
17. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeink kényeztetését.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok képei

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 20.
2017. februárban jártunk ebben a hotelben második alkalommal. Az első tartózkodásunk évekkel ezelőtt volt, akkor sokkal színvonalasabb volt a személyzet hozzáállása és az ételek minősége is. Ezzel együtt magyarországi viszonylatban jó színvonalú wellness hotel. Sajnos azonban Magyarországon messze elmarad a vendéglátás színvonala az árakhoz mérten.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején töltöttünk 4 nap, 3 éjszakát a szállodában. Azért esett a választás erre a hotelre, mert a nyáron jártunk a mátraházai Ózon-ban (ugyanaz a tulajdonosi kör), és mivel ott meg voltunk elégedve mindennel, gondoltuk akkor itt is hasonló lesz a színvonal. Hát nagyot tévedtünk.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Március elején voltunk a hotelben. A szobát egy hirtelen jött ötlettől vezérelve foglaltunk le, bízva abban, hogy jó időnk lesz egy kis sétához és wellnesshez. Az időjárás sajnos nem kedvezett, de egyébként jól éreztünk magunkat. A Delux szobát ajánlom, mert két légteres és tágas. A wellness rész is tetszett, külön pozitívum, hogy este 10-ig volt nyitva.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
2 nap 1 éjszakát töltöttünk megbeszélésen a hotelban. A szobánk mérete kicsi volt, de úgy láttam ez szobánként változó. Tisztaság volt mindenütt. Sok apró, zavaró dolog volt sajnos. A mosdókagyló mellett nincs szappan, csomagolt kicsi szappant találtunk, melynek nincs tartó, a mosdó szélére lehet tenni. Kéztörlő sem volt.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Második alkalommal jártunk a hotelben családostól. Rendkívül kedves a személyzet, kényelmes, tiszta szoba, csúcs wellness részleg. Egyetlen dolog zavart bennünket, hogy az alacsony vendéglétszám miatt a reggelinél várni kellett az ételre, nem volt tojás előre sütve. Vacsoránál is előfordult, hogy egy-egy ételre várni (vadászni) voltunk kénytelenek.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem nagyon jó döntést hoztunk, mikor a hotel Residence-et jelöltük ki szakmai konferenciánk helyszinéül. A szobánk tiszta volt és kényelmes. A konferencia feltételeit a legkorrektebb módon teljesítették. A cateringről csak superlativusokban tudok beszélni. A szünetekben felszolgált rágcsálnivalók, italok és kávé, valamint a büféasztalos ebéd minden elképzelésünket felülmúlt.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kiváló.Kényelmes ágyak.Figyelmes személyzet.Mini bár a szobákban.Hatalmas terasz.A legjobb hely ahol eddig jártam.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal a sok pozitív visszajelzés alapján úgy döntöttünk, a Residence megfelelő lesz számunkra egy wellness-hét eltöltésére. Siófokot szeretjük, a hotel - bár wellness révén főleg belső programokra van kitalálva - jó helyen van a mólótól nem messze, így a környék is könnyen felfedezhető.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szalloda eleg messze volt a kozponttol,de ennek ellenere nyugodt helyen lehettunk. A szemelyzet kedves volt,minden nap rendet teremtettek a szobaba. Az etelek nagyon finomak,kulonlegesek,a pincerek nagyon udvariasak voltak. A wellness szolgaltatasok is nagyon hangulatosak voltak. A medencek tisztak ,megfelelo homersekletuk relaxalo volt nekunk.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
A nyitás óta többször jártunk itt. Törzsvendégként ezüst kártyával is rendelkezünk. Ami nagyon tetszik ebben a hotelben, hogy az eltelt évek során már többször megújult. Először a wellnesz rész lett nagyobb, nemrég pedig a szobákat alakították át. Legutoljára az egyik apartmanban laktunk, ahol az egyik szobában körágy volt. Hihetetlenül kényelmes!

Residence Konferencia és Wellness Hotel
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna használattal, gyermekjátszó használatával
2017.10.01. - 2017.12.23.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2-3 éjszaka 23.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyermek animációval, játszószoba használattal
2017.12.23. - 2017.12.27.
Hotel Yacht Wellness & Business
2-3 éjszaka 17.033,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, zongorajátékkal, gyermekanimációval, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.30.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.27. - 2017.12.30.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2017.12.17.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: leves ebéddel bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, koktél akcióval, gyermekjátszó használattal, kedvezményes parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.28. - 2018.03.02.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.17. - 2017.12.22.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.04.27.
Riviéra Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.16. - 2017.12.31.
Balla Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással
2017.02.01. - 2017.12.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.27.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, gyermekjátszóval
2018.01.02. - 2018.03.28.

Szállodák Siófok környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Meghitt Karácsonyi ünnep Balatonfüreden (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)

SiófokX