Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok ★★★★

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok a térképen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok értékelése:

1. helyezett a 221 siófoki szállás közül
2. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeink kényeztetését.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok képei

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok vélemények

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Kimondottan part menti hotelt kerestem, de valami tévedés kapcsán ez a hotel is elém került, és abban a hiszemben foglaltam, hogy a parton van. Aztán odaérve ért a csalódás, hogy út mellett, házak közé beszorítva található ez az egyébként kiváló hotel.

Esztiii TOP étteremértékelő
2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Legjobb! Újra csak ezt tudom írni! Több,mint 10 éve járunk ebbe a szállodába, és még sosem csalódtunk! A kiszolgálás, szobák, a kényelem, a wellness, az ételek, mind mind kiválóak! Szülinapi extra kedvességet is kaptunk, és nagyon szuper ötlet, a meghosszabbított (este 11-ig tartó ) wellness és fürdőtér nyitva tartása! ! !

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nagyon kellemes meglepetés volt. A wellness részleg kiváló, szaunák, infraszauna, gőzkamra, jacuzzik (kültéri is), nagy területen, jó elrendezéssel. A reggeli és a vacsora választéka bőséges és kifogástalan, a két napon más és más ételekkel. Külföldön és belföldön sok helyen megfordulunk, de ez a hely a többi általunk ismerttel összehasonlítva is kiemelkedően jó.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Tisztelt Dr. Rónai Zoltán!
Nagyon köszönjük ezt a fantasztikus értékelést. Igazán örömmel olvasom, hogy mint wellness részlegünkkel, mint éttermünk kínálatával és minőségével elégedett volt.
Külön szeretném megköszönni, hogy kiemelkedőként ismeri el szállodánkat, bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Miska TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Szép környezet, tiszta szobák finom választékos ételek hatalmas választék. Kevés az ingyenes parkoló a fizető napi 2000 Ft. A wellness kicsi, mert az üres ágyakat le takarják törölközővel és egész nap alig vannak ott. Sok vendég nem törődik másokkal és a tilalom ellenére ugrál. A déli fekvésű szobákban nagyon meleg van. A játszó szoba lehetne nagyobb.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Sokadjára, újra ide hozott a sors bennünket, úgy, hogy a hotel oldalán foglalva volt a legolcsóbb két gyermekkel az itt töltött 2 éjszaka. Tökéletes volt minden, ami változott, az előző tartózkodásunk óta, az is előnyére. Nagyon finom ételek, kedves személyzet, gyönyörűen feldíszített karácsonyi dekorral az egész hotel, igazán jól éreztük magunkat.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, udvarias, segítőkész személyzettel volt szerencsénk találkozni. A félpanziós ellátás keretén belül kínált választék igen széles volt, melynek utántöltéséről folyamatosan gondoskodtak. Az igénybe vehető szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve, kellemesen kipihentük magunkat.
Kedves Hangyás Krisztina!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és szállodánk szolgáltatásaival, személyzetével és ételeivel meg voltak elégedve.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Egy másik hely lemondása utáni hirtelen döntésből választottuk ezt a helyet és mint utólag kiderült, jól tettük. A hotelt könnyen megtaláltuk, az út mellett fekszik, közel a parthoz. A parkolás díjmentes, viszont parkolóhely elég kevés van, mindenesetre nekünk még volt helyünk, de nem tudom a később érkezők hova tudtak állni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Gyermekbarát ugyanakkor felnőttbarát volt egyszerre: az étkezéseknél és a szolgáltatásoknál is figyelembe vették, ha vki pihenni érkezett. Ennyire kedves személyzettel még nem találkoztam, mindenki nagyon udvarias volt, de nem volt tolakodó. Köszönjük!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Külön köszönöm, hogy kiemelte személyzetünk kedvességét, mindenképpen továbbítani fogom a jókívánságokat!
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Barátokkal szilvesztereztünk a hotelben. Nagyon jó volt minden, a szilveszteri menüt Krausz Gábor irányításával készítették, nagyon finom ételeket kaptunk, az előétel különleges élmény volt! Tóth Gabi műsora is tetszett és az éjfél utáni tűzijáték is szuper volt. Összességében csak jót tudok mondani, biztos visszamegyünk még!
Kedves Csonka Anna!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
A foglalás után azonnal felhívott egy hölgy a recepcióról és kedvesen megnyugtatott, hogy rendben van minden, szeretettel várnak bennünket! A helyszínre érve nem csalódtunk! Udvarias személyzet, tiszta kényelmes szoba, kitűnő ételek! A wellness részleg jól felszerelt! A Balaton parton leválasztott rész van a szálloda vendégeinek, napozó ágy, büfé rendelkezésre áll!

Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.372,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.880 - 24.438,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.04. - 2020.11.12.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Érvényes: 2021.09.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.10.30.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Érvényes: 2020.09.30-ig
Vicze Apartman
Érvényes: 2021.09.28-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 29.113 - 40.759,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Karácsony (min. 2 éj)