Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok ★★★★

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok a térképen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok értékelése:

1. helyezett a 221 siófoki szállás közül
1. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Akciós csomagok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeink kényeztetését.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok képei

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Szép környezet, tiszta szobák finom választékos ételek hatalmas választék. Kevés az ingyenes parkoló a fizető napi 2000 Ft. A wellness kicsi, mert az üres ágyakat le takarják törölközővel és egész nap alig vannak ott. Sok vendég nem törődik másokkal és a tilalom ellenére ugrál. A déli fekvésű szobákban nagyon meleg van. A játszó szoba lehetne nagyobb.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Sokadjára, újra ide hozott a sors bennünket, úgy, hogy a hotel oldalán foglalva volt a legolcsóbb két gyermekkel az itt töltött 2 éjszaka. Tökéletes volt minden, ami változott, az előző tartózkodásunk óta, az is előnyére. Nagyon finom ételek, kedves személyzet, gyönyörűen feldíszített karácsonyi dekorral az egész hotel, igazán jól éreztük magunkat.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, udvarias, segítőkész személyzettel volt szerencsénk találkozni. A félpanziós ellátás keretén belül kínált választék igen széles volt, melynek utántöltéséről folyamatosan gondoskodtak. Az igénybe vehető szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve, kellemesen kipihentük magunkat.
Kedves Hangyás Krisztina!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és szállodánk szolgáltatásaival, személyzetével és ételeivel meg voltak elégedve.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

expert TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Egy másik hely lemondása utáni hirtelen döntésből választottuk ezt a helyet és mint utólag kiderült, jól tettük. A hotelt könnyen megtaláltuk, az út mellett fekszik, közel a parthoz. A parkolás díjmentes, viszont parkolóhely elég kevés van, mindenesetre nekünk még volt helyünk, de nem tudom a később érkezők hova tudtak állni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Gyermekbarát ugyanakkor felnőttbarát volt egyszerre: az étkezéseknél és a szolgáltatásoknál is figyelembe vették, ha vki pihenni érkezett. Ennyire kedves személyzettel még nem találkoztam, mindenki nagyon udvarias volt, de nem volt tolakodó. Köszönjük!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Külön köszönöm, hogy kiemelte személyzetünk kedvességét, mindenképpen továbbítani fogom a jókívánságokat!
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Barátokkal szilvesztereztünk a hotelben. Nagyon jó volt minden, a szilveszteri menüt Krausz Gábor irányításával készítették, nagyon finom ételeket kaptunk, az előétel különleges élmény volt! Tóth Gabi műsora is tetszett és az éjfél utáni tűzijáték is szuper volt. Összességében csak jót tudok mondani, biztos visszamegyünk még!
Kedves Csonka Anna!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
A foglalás után azonnal felhívott egy hölgy a recepcióról és kedvesen megnyugtatott, hogy rendben van minden, szeretettel várnak bennünket! A helyszínre érve nem csalódtunk! Udvarias személyzet, tiszta kényelmes szoba, kitűnő ételek! A wellness részleg jól felszerelt! A Balaton parton leválasztott rész van a szálloda vendégeinek, napozó ágy, büfé rendelkezésre áll!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Júniusi előszezonban jártunk itt a családommal, 2 gyerekkel. (megjegyzem, a szálloda szolgáltatásaiban nem éreztük, hogy előszezon van)
Megérkezéskor kedvesen fogadtak bennünket, pár perc alatt becsekkoltunk. A szoba tiszta tágas, hatalmas erkéllyel, kellemes illattal. .

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Tágas szoba, kiváló wellness részleg, strand, remek étterem. A kiszolgálás udvarias, kedves. Minőségi pihenésben volt részünk. A patkolóhelyek száma kissé szűkös.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Mindennel meg voltunk elégedve. A wellness is kiváló, a szoba jól felszerelt, tiszta, az ételek pedig fantasztikusak voltak. Személyzet maximálisan kedves, segítőkész. 4 és 6 éves gyerekekkel nagyon jól éreztük magunkat. A játszószoba is megfelelő. Az egyetlen negatívum, hogy túl meleg volt, nem lehetett a fűtést szabályozni (tavasszal nem működik a klíma)a szobában, és a játszószobában sem.

Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 15.513,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.100,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.28.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, retro vetélkedővel és bulival, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.28. - 2020.03.01.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.540 - 27.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness világ használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Dorina Wellness Apartman
Érvényes: 2021.01.24-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.26-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.24-ig
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 16.650 - 17.685,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Évnyitó Wellness Pihenés (min. 2 éj)

SiófokX