Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
1. helyezett Siófok

8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok a térképen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok értékelése:

9. helyezett a 214 siófoki szállás közül
28. helyezett Balatonon - 1077 szállás közül

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeink kényeztetését.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok képei

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Mindennel meg voltunk elégedve. A wellness is kiváló, a szoba jól felszerelt, tiszta, az ételek pedig fantasztikusak voltak. Személyzet maximálisan kedves, segítőkész. 4 és 6 éves gyerekekkel nagyon jól éreztük magunkat. A játszószoba is megfelelő. Az egyetlen negatívum, hogy túl meleg volt, nem lehetett a fűtést szabályozni (tavasszal nem működik a klíma)a szobában, és a játszószobában sem.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Régóta terveztük a szálloda felkeresését. Idén január első napjaiban töltöttünk el két napot párommal, s nem bántuk meg. Családias környezet, kedves személyzet, kitűnő konyha jellemzi a hotelt. Megérkezéskor volt egy kis kellemetlenség, mert sehol nem találtunk parkolóhelyet, leszámítva egy mellékutcát, ahol szinte semmi világítás nem volt.
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Ami tetszett: Rendkívül kedves személyzet, nagyon finom választékos ételek, elegáns hotel, ízlésesen és praktikusan berendezett kényelmes szobák. A szilveszteri rendezvény színvonalas volt, a vacsora finom, a zene jó, a tűzijáték gyönyörű volt. Ami kevésbé tetszett: Kevés parkolóhely miatt a "szomszéd" hotel előtt tudtunk csak parkolni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 20.
2017. februárban jártunk ebben a hotelben második alkalommal. Az első tartózkodásunk évekkel ezelőtt volt, akkor sokkal színvonalasabb volt a személyzet hozzáállása és az ételek minősége is. Ezzel együtt magyarországi viszonylatban jó színvonalú wellness hotel. Sajnos azonban Magyarországon messze elmarad a vendéglátás színvonala az árakhoz mérten.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején töltöttünk 4 nap, 3 éjszakát a szállodában. Azért esett a választás erre a hotelre, mert a nyáron jártunk a mátraházai Ózon-ban (ugyanaz a tulajdonosi kör), és mivel ott meg voltunk elégedve mindennel, gondoltuk akkor itt is hasonló lesz a színvonal. Hát nagyot tévedtünk.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Március elején voltunk a hotelben. A szobát egy hirtelen jött ötlettől vezérelve foglaltunk le, bízva abban, hogy jó időnk lesz egy kis sétához és wellnesshez. Az időjárás sajnos nem kedvezett, de egyébként jól éreztünk magunkat. A Delux szobát ajánlom, mert két légteres és tágas. A wellness rész is tetszett, külön pozitívum, hogy este 10-ig volt nyitva.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
2 nap 1 éjszakát töltöttünk megbeszélésen a hotelban. A szobánk mérete kicsi volt, de úgy láttam ez szobánként változó. Tisztaság volt mindenütt. Sok apró, zavaró dolog volt sajnos. A mosdókagyló mellett nincs szappan, csomagolt kicsi szappant találtunk, melynek nincs tartó, a mosdó szélére lehet tenni. Kéztörlő sem volt.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Második alkalommal jártunk a hotelben családostól. Rendkívül kedves a személyzet, kényelmes, tiszta szoba, csúcs wellness részleg. Egyetlen dolog zavart bennünket, hogy az alacsony vendéglétszám miatt a reggelinél várni kellett az ételre, nem volt tojás előre sütve. Vacsoránál is előfordult, hogy egy-egy ételre várni (vadászni) voltunk kénytelenek.

grocceni TOP fotófeltöltő
2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem nagyon jó döntést hoztunk, mikor a hotel Residence-et jelöltük ki szakmai konferenciánk helyszinéül. A szobánk tiszta volt és kényelmes. A konferencia feltételeit a legkorrektebb módon teljesítették. A cateringről csak superlativusokban tudok beszélni. A szünetekben felszolgált rágcsálnivalók, italok és kávé, valamint a büféasztalos ebéd minden elképzelésünket felülmúlt.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kiváló.Kényelmes ágyak.Figyelmes személyzet.Mini bár a szobákban.Hatalmas terasz.A legjobb hely ahol eddig jártam.

Residence Konferencia és Wellness Hotel
Akár 1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és szauna használattal, gyermekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.01. - 2018.05.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.500 - 40.000,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcslével, wellness-részleg és strandhasználattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.23.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.07.11.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.05.01. - 2018.06.14.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.11.05.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.03. - 2018.12.23.
Riviéra Apartman
8 nap/7 éjszaka 6.700,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.05.02. - 2018.05.31.
Balla Apartmanház
8 nap/7 éjszaka 4.714,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.02.01. - 2018.12.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.27.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, éjszakai szaunázással, kedvezményes belépőjeggyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.05.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475 - 36.000,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.

Szállodák Siófokon és környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Újra vár a balatoni nyár (min. 4 éj)
Bakonyi nyaralás (min. 5 éj)
Sungarden wellness pihenés középszezonban (min. 2 éj)

SiófokX