Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
1. helyezett Siófok

8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok a térképen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok értékelése:

4. helyezett a 214 siófoki szállás közül
18. helyezett Balatonon - 1074 szállás közül

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeink kényeztetését.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok képei

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Régóta terveztük a szálloda felkeresését. Idén január első napjaiban töltöttünk el két napot párommal, s nem bántuk meg. Családias környezet, kedves személyzet, kitűnő konyha jellemzi a hotelt. Megérkezéskor volt egy kis kellemetlenség, mert sehol nem találtunk parkolóhelyet, leszámítva egy mellékutcát, ahol szinte semmi világítás nem volt.
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Ami tetszett: Rendkívül kedves személyzet, nagyon finom választékos ételek, elegáns hotel, ízlésesen és praktikusan berendezett kényelmes szobák. A szilveszteri rendezvény színvonalas volt, a vacsora finom, a zene jó, a tűzijáték gyönyörű volt. Ami kevésbé tetszett: Kevés parkolóhely miatt a "szomszéd" hotel előtt tudtunk csak parkolni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 20.
2017. februárban jártunk ebben a hotelben második alkalommal. Az első tartózkodásunk évekkel ezelőtt volt, akkor sokkal színvonalasabb volt a személyzet hozzáállása és az ételek minősége is. Ezzel együtt magyarországi viszonylatban jó színvonalú wellness hotel. Sajnos azonban Magyarországon messze elmarad a vendéglátás színvonala az árakhoz mérten.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején töltöttünk 4 nap, 3 éjszakát a szállodában. Azért esett a választás erre a hotelre, mert a nyáron jártunk a mátraházai Ózon-ban (ugyanaz a tulajdonosi kör), és mivel ott meg voltunk elégedve mindennel, gondoltuk akkor itt is hasonló lesz a színvonal. Hát nagyot tévedtünk.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Március elején voltunk a hotelben. A szobát egy hirtelen jött ötlettől vezérelve foglaltunk le, bízva abban, hogy jó időnk lesz egy kis sétához és wellnesshez. Az időjárás sajnos nem kedvezett, de egyébként jól éreztünk magunkat. A Delux szobát ajánlom, mert két légteres és tágas. A wellness rész is tetszett, külön pozitívum, hogy este 10-ig volt nyitva.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
2 nap 1 éjszakát töltöttünk megbeszélésen a hotelban. A szobánk mérete kicsi volt, de úgy láttam ez szobánként változó. Tisztaság volt mindenütt. Sok apró, zavaró dolog volt sajnos. A mosdókagyló mellett nincs szappan, csomagolt kicsi szappant találtunk, melynek nincs tartó, a mosdó szélére lehet tenni. Kéztörlő sem volt.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
Második alkalommal jártunk a hotelben családostól. Rendkívül kedves a személyzet, kényelmes, tiszta szoba, csúcs wellness részleg. Egyetlen dolog zavart bennünket, hogy az alacsony vendéglétszám miatt a reggelinél várni kellett az ételre, nem volt tojás előre sütve. Vacsoránál is előfordult, hogy egy-egy ételre várni (vadászni) voltunk kénytelenek.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem nagyon jó döntést hoztunk, mikor a hotel Residence-et jelöltük ki szakmai konferenciánk helyszinéül. A szobánk tiszta volt és kényelmes. A konferencia feltételeit a legkorrektebb módon teljesítették. A cateringről csak superlativusokban tudok beszélni. A szünetekben felszolgált rágcsálnivalók, italok és kávé, valamint a büféasztalos ebéd minden elképzelésünket felülmúlt.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kiváló.Kényelmes ágyak.Figyelmes személyzet.Mini bár a szobákban.Hatalmas terasz.A legjobb hely ahol eddig jártam.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal a sok pozitív visszajelzés alapján úgy döntöttünk, a Residence megfelelő lesz számunkra egy wellness-hét eltöltésére. Siófokot szeretjük, a hotel - bár wellness révén főleg belső programokra van kitalálva - jó helyen van a mólótól nem messze, így a környék is könnyen felfedezhető.

Residence Konferencia és Wellness Hotel
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, gyermekjátszóval
2018.01.02. - 2018.03.28.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és wellness-részleg használattal, izgalmas programokkal, víztorony belépővel, bobpálya használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.14. - 2018.03.18.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.02.28.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal, kávé- és sütisarokkal, masszázskuponnal, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2018.02.27. - 2018.06.30.
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.02.01. - 2018.12.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.06.30.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, teadélutánnal, internet elérhetőséggel
2017.11.14. - 2018.02.28.
Jókai Villa
Akár 1 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 üveg pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.14. - 2018.03.19.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3-4 éjszaka 19.975,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és wellness-részleg használattal, gyermekjátszóval, animációs programokkal
2018.03.29. - 2018.04.02.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Húsvéti wellness piknik (min. 3 éj)
Egy tisztes ősz halánték... (min. 3 éj)
WELLANights (1 éjtől)

SiófokX