Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok ★★★★

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
1. helyezett Siófok

8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok a térképen

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok értékelése:

2. helyezett a 217 siófoki szállás közül
13. helyezett Balatonon - 1085 szállás közül

Akciós csomagok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében, 100 méterre a Balatontól. Az ötvenhét, minden komforttal felszerelt, tágas szoba nyújtotta kényelmet egy komplex wellness oázis teszi teljessé és szolgálja vendégeink kényeztetését.

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok képei

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok

Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
A foglalás után azonnal felhívott egy hölgy a recepcióról és kedvesen megnyugtatott, hogy rendben van minden, szeretettel várnak bennünket! A helyszínre érve nem csalódtunk! Udvarias személyzet, tiszta kényelmes szoba, kitűnő ételek! A wellness részleg jól felszerelt! A Balaton parton leválasztott rész van a szálloda vendégeinek, napozó ágy, büfé rendelkezésre áll!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Júniusi előszezonban jártunk itt a családommal, 2 gyerekkel. (megjegyzem, a szálloda szolgáltatásaiban nem éreztük, hogy előszezon van)
Megérkezéskor kedvesen fogadtak bennünket, pár perc alatt becsekkoltunk. A szoba tiszta tágas, hatalmas erkéllyel, kellemes illattal. .

Balatoni_Bea TOP szállásértékelő
Balatoni_Bea TOP étteremértékelő
Balatoni_Bea TOP egyébhely értékelő
Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Tágas szoba, kiváló wellness részleg, strand, remek étterem. A kiszolgálás udvarias, kedves. Minőségi pihenésben volt részünk. A patkolóhelyek száma kissé szűkös.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Mindennel meg voltunk elégedve. A wellness is kiváló, a szoba jól felszerelt, tiszta, az ételek pedig fantasztikusak voltak. Személyzet maximálisan kedves, segítőkész. 4 és 6 éves gyerekekkel nagyon jól éreztük magunkat. A játszószoba is megfelelő. Az egyetlen negatívum, hogy túl meleg volt, nem lehetett a fűtést szabályozni (tavasszal nem működik a klíma)a szobában, és a játszószobában sem.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Régóta terveztük a szálloda felkeresését. Idén január első napjaiban töltöttünk el két napot párommal, s nem bántuk meg. Családias környezet, kedves személyzet, kitűnő konyha jellemzi a hotelt. Megérkezéskor volt egy kis kellemetlenség, mert sehol nem találtunk parkolóhelyet, leszámítva egy mellékutcát, ahol szinte semmi világítás nem volt.
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Ami tetszett: Rendkívül kedves személyzet, nagyon finom választékos ételek, elegáns hotel, ízlésesen és praktikusan berendezett kényelmes szobák. A szilveszteri rendezvény színvonalas volt, a vacsora finom, a zene jó, a tűzijáték gyönyörű volt. Ami kevésbé tetszett: Kevés parkolóhely miatt a "szomszéd" hotel előtt tudtunk csak parkolni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 20.
2017. februárban jártunk ebben a hotelben második alkalommal. Az első tartózkodásunk évekkel ezelőtt volt, akkor sokkal színvonalasabb volt a személyzet hozzáállása és az ételek minősége is. Ezzel együtt magyarországi viszonylatban jó színvonalú wellness hotel. Sajnos azonban Magyarországon messze elmarad a vendéglátás színvonala az árakhoz mérten.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején töltöttünk 4 nap, 3 éjszakát a szállodában. Azért esett a választás erre a hotelre, mert a nyáron jártunk a mátraházai Ózon-ban (ugyanaz a tulajdonosi kör), és mivel ott meg voltunk elégedve mindennel, gondoltuk akkor itt is hasonló lesz a színvonal. Hát nagyot tévedtünk.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Március elején voltunk a hotelben. A szobát egy hirtelen jött ötlettől vezérelve foglaltunk le, bízva abban, hogy jó időnk lesz egy kis sétához és wellnesshez. Az időjárás sajnos nem kedvezett, de egyébként jól éreztünk magunkat. A Delux szobát ajánlom, mert két légteres és tágas. A wellness rész is tetszett, külön pozitívum, hogy este 10-ig volt nyitva.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
2 nap 1 éjszakát töltöttünk megbeszélésen a hotelban. A szobánk mérete kicsi volt, de úgy láttam ez szobánként változó. Tisztaság volt mindenütt. Sok apró, zavaró dolog volt sajnos. A mosdókagyló mellett nincs szappan, csomagolt kicsi szappant találtunk, melynek nincs tartó, a mosdó szélére lehet tenni. Kéztörlő sem volt.

Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 28.575,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.120 - 24.190,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 26.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.26.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.10.20.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpár használatával, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.09.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, gyereksarok használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.10.26.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.24. - 2019.08.18.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Gründner Panzió
6 nap/5 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.25. - 2019.08.18.
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.645 - 31.878,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.19. - 2018.12.04.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 27.625,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal

Szállodák Siófok környékén
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
Őszi szuperakció (min. 3 éj)
Október 23-i wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

SiófokX