Malomkert Sörház Veszprém

étterem, vendéglő
Malomkert Sörház Veszprém
Malomkert Sörház VeszprémMalomkert Sörház Veszprém
Malomkert Sörház VeszprémMalomkert Sörház Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Malomkert Sörház Veszprém vélemények

Kiváló 2020. október 19.a párjával járt itt
Többen írták, hogy drága. Mi az étteremhét rendezvényen voltunk itt, nagyon baráti áron három fogást kaptunk. Annyit adtak, hogy utána le kellett sétálni.
Azt tudni kell, hogy ez egy bisztró, kevés étellel, néhány kézműves sörrel. Amit csinálnak, az finom, a felszolgálás udvarias.
Veszprémben van néhány jó hely, a Malomkert felveszi velük a versenyt.
Szörnyű 2019. november 10.gyerekekkel járt itt
A mai napon itt jártunk, többek között császármorzsát is kértünk. . amit teljesen brikett változatban szolgáltak fel. Szóltunk, elnézést kértek és közölték javítják a hibát, újat hoznak. Ezt már elcsomagolásra kértük, mert mennünk kellett. A dobozt átvettük egy reklámszatyorban, majd fizetés után távoztunk.
Kiváló 2019. február 16.a párjával járt itt
Hát én nagyon meggondolatlanul jöttem ide. Hogy lehet egy sörházba kocsival menni? A mostani látogatásunk apropója a sörház által széles körben meghirdetett "Mediterrán napok" volt. Nagyon kitettek magukért és minden kategóriában kínáltak választékot a spanyol, az olasz és a görög konyha remekeiből.
Malomkert Sörház Veszprém - Külső képMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - Étel/italMalomkert Sörház Veszprém - Étel/italMalomkert Sörház Veszprém - Étel/italMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - Étel/italMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - Étel/italMalomkert Sörház Veszprém - Étel/italMalomkert Sörház Veszprém - Étel/italMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - EgyébMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - Külső kép
2016. december 7.barátokkal járt itt
Ebben az évben már kétszer is volt szerencsém a Malomkert Sörházban vacsorázni. Első alkalommal kedves barátnőm esküvőjén vettem részt, ahol - mint vendég - semmiféle negatívumot nem tudok felhozni sem az ételekkel, sem a kiszolgálással, sem a rendezéssel kapcsolatban. Ezek után bátran indultam neki barátaimmal az Étteremhét keretein belül vacsorázni.
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Veszprémi barangolásaink újabb gyöngyszemét sikerült tesztelni. A bejáratnál egy vastag üveg alatt csörgedezik a patak. Óriási a választék a helyben főzött sörökből éppúgy, mint az idegenekből. Pálinkaválasztékban is nagyok. A felszolgáló kedvesen mondja a számomra szomorú hírt, hogy sajnos nem szolgálhat pacallal és csülökételekkel.
Kiváló 2015. október 28., kollégákkal járt itt
Egy társasági összejövetel alkalmával lehetőségem volt kipróbálni ezt a jó kis éttermet. Gyors és kedves kiszolgálás jellemezte. Igen finom husi levest ehettem és gusztusosan diszített második fogást is. A desszert kicsit édeskés volt számomra, de ez legyen a legkevesebb probléma.
Ez a modern étterem nagyon jól beleilllik Veszprém zöldövezeti környezetébe.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. július 30.a párjával járt itt
Első alkalommal a karácsonyi ünnepek alatt látogattunk a helyre. A sörök igen csábítóak, így pár pohár után hamarosan ételt is rendeltünk. A pincér a hely specialitásaként a hamburgert ajánlotta. Sajnos, nem fogadtuk meg, így páromnak jött a borjú bécsi, nekem meg vadas szalvétagombóccal, amit a szezonális ajánlatok közül választottam.
Kiváló 2015. március 17.barátokkal járt itt
Márciusban a hamburger hetük alkalmával jártunk itt a barátainkkal. Veszprémben nem találkoztunk még olyan étteremmel, ahol ekkora méretű, házi húspogácsával, zsemlével és szószokkal készülő, valamint különlegességekkel is kínáló (pl. libamájas hamburger) hamburgerek készültek volna.
Malomkert Sörház Veszprém - BelsőMalomkert Sörház Veszprém - Étel/ital