Historante Veszprém

Historante VeszprémHistorante Veszprém
Historante VeszprémHistorante Veszprém

Historante Veszprém bemutatkozása

Historante a trendkövető hagyomány
Kínálatunkkal szeretnénk visszamenni az időben, hagyományos alapanyagokat felhasználva, amelyeket a mai kor szellemisége és technikai színvonala által kínált és követelt lehetőségek színes tárháza szerint készítünk el, és kínálunk Önöknek.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Historante Veszprém vélemények

Kiváló 2016. május 10.családjával járt itt
Veszprém belvárosában, egy hangulatos szűk utca rejtekében található a Hotel Historia & Historante. A város szépsége rabul ejti az ide érkezők szívét, szerintem a Historia étterme szintén kiváló választás, ha Veszprémben járunk. A nyári időnek köszönhetően igazán kellemes ebédet fogyasztottunk el családommal a hely teraszán.
Kiváló 2014. augusztus 7.családjával járt itt
A diplomaosztó vacsorám alkalmából ettünk az étteremben a családommal. Az ételek kifogástalanok voltak, nagy adagokat kaptunk, a felszolgálók teltház mellett is gyors és előzékeny kiszolgálásban részesítettek minket. A teraszhelyiség nagyon hangulatos, és belvárosi fekvése ellenére csendes. Mindennel elégedettek voltunk, csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2014. május 16.családjával járt itt
Mindenkinek ajánlom! Korábban már jártunk itt, akkor valahogy nem volt meg az összhang. Most nemrég családi születésnapot ünnepeltünk. Az ételek minősége, tálalása kifogástalan. A kiszolgálás érezhetően megváltozott,szakszerű és messzemenőkig udvarias! Minden kívánságunkat teljesítették! Jól éreztük magunkat!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. június 15., kollégákkal járt itt
Nem ajánlanám, mert egy céges vacsoránk alkalmával voltunk itt. Drága, az ételek kicsik és nem ízletesek. A hely, ahol az asztalunk volt szép, hangulatos volt kis kandallóval, de azon kívül semmi nem tetszett benne. A kiszolgálás sem volt az igazi, nem mondanám barátságosnak. Én és akikkel voltam, biztos nem megyünk többet.
Historante Veszprém a térképen
8200 VeszprémToborzó u. 11-13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo
V
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek
Zene
Gépzene: blues, könnyűzene, latino, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
Különtermek
Konferenciaterem - max. 50 fő