Karla

Karla adatlapja

Regisztráció2016.07.12
Utoljára itt2016.07.20

Gyenge 2016. július 12., üzleti partnerrel járt itt
Hatalmas csalódás: 3 éve: remek konyhája volt, a gesztenyepüréhez vaniliasodóból készült a hab, a vadhús zamatos és puhára sült volt. Külföldieket vittünk oda pár napja akiknek áradoztunk, miért érdemes 60 km-es kitérőt tennünk ezért a helyért. Most: délután 3-kor már üres az étterem de igy is 50 perc mire kihoznak kettőt a négy rendelt fogásból.
Kiváló 2016. július 20., üzleti partnerrel járt itt
Krúdy irt erről a régi ma talán 200 éves csárdáról, ahonnan a nyirségi urak hajnalonta agarászni indultak. Ez a hangulat már rég nincs meg de az étterem elhelyezkedése minden kornak praktikus. A kiszolgálás nagyon udavrias, nem nyomulós és nem is igazán professzionális hanem régimódian vidékies. Nekünk nagyon tetszett.
2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Általában itt eszünk még egyet mielőtt átmegyünk a határon. Évek óta tartják a szinvonalat, a barátságos személyzet, kellemes berendezés és a könnyű parkolás miatt kedveljük. Az étlap elég hagyományos, frisités nem ártana de nagy pozitivum, hogy rugalmasan állnak a gluténmentes ételek elkészitéséhez.